Garanti Cep İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Kullandığımız ihtiyaç kredileri günlük hayatta pek çok işimizi kolaylaştırmaktadır. Peki ihtiyaç kredisi çekmenin en kolay yolu nedir? Müşteriler tarafından ihtiyaç kredisi çekmek için en çok güvenilen bankalardan biri olan Garanti bankası, cep ile anında ve avantajlı kredi imkanları sunuyor.

İhtiyaç Kredisi Nedir?

İhtiyaç kredileri kısa vadede oluşan düşük miktarlardaki nakit ihtiyacını karşılamak için bankaların sunduğu kredilerdir.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredileri Hangileridir?

Garanti ihtiyaç kredileri, eğitim kredileri, araba kredileri, ev kredileri ve kısa süreli ihtiyaçlar için olan krediler olarak dörde ayrılır.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredileri Faiz Oranları Nelerdir?

Garanti ihtiyaç kredileri uygun faiz oranlarıyla öne çıkmakta. Araba kredileri için 48 aya kadar %1.44 faiz oranı, eğitim kredileri için 48 aya kadar %1.43ten başlayan faiz oranları, ev kredileri için sabit taksitlerle 240 ay vadeli %1.25 faiz oranı, kısa süreli ihtiyaçlar için ise %1.84 faiz oranı sunmakta.

Garanti Bankası Cepten Kredi Nedir?

Garanti cepten, şubeye gitmeden kredi çekme imkanı sunar.

Garanti Cepten İle Kredi Nasıl Çekilir?

Garanti Bankası cepten kredi için izlenmesi gereken adımlar son derece kolay.

Garanti Cep Başvurular menüsü altından destek kredisi başvurusu veya görüntülü başvuru seçeneklerini seçebilirsiniz. Destek kredisi başvurusu seçeneği ile kredi başvurunuzu yapabileceğiniz gibi, görüntülü başvuru seçeneği ile müşteri temsilciniz ile görüşebilir, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Değerlendirmenizin olumlu olması ve gerekli şartları sağlamanız durumunda kredinizi kullanma sürecinizi Garanti Cep üzerinden takip edebilirsiniz.

Garanti Cep şubesinin Başvurular menüsünden Kredi başvurularınıza ulaşabilir, kredi başvuru takip seçeneği ile sürecinizi takip edebilirsiniz.

Başvuru takibi adımından Kredi Kullan seçeneği ile kullanım sürecinize başlayabilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek kalmadan kredinizi hesabınıza aktarabileceksiniz.

Cepten kredi başvurusu yapmadan önce online olarak ihtiyacınıza en uygun krediyi, taksit imkanlarını ve faiz oranlarını kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. Bütçenize en uygun krediye cep şubesinden rahatlıkla başvurabilir, şubeye gitmeden hesabınıza aktarabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Garanti Cep uygulamasına App Store ve Google Play Store’dan ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir