Garanti Eczane Destek Paketi Kredisi

Bankaların sundukları hizmetler bireysel, KOBİ ve kurumsal olmak üzere üç ana kategoride gerçekleştirilmektedir. Bankalar bu kapsamda bireysel tüketicilere, esnaflara ve kurumsal nitelik taşıyan ticari işletmelere farklı uygulamalar ve hizmetler sunmaktadırlar. Bu uygulama ve hizmetler arasında tüketicilerin de sıklıkla kullanmakta olduğu krediler de yer almaktadır. İhtiyaç duyulan her türlü finansal kaynak için esnaflar ve kurumsal işletmeler, bankalardan kaynak kullanabilmektedir.

Bankalar, KOBİ’lerin kalkındırılmasında bu yönden büyük rol oynamaktadır. Çünkü gelişebilmek için birçok finansal ihtiyacı ortaya çıkabilen KOBİ’ler bu finansal kaynaklar olmaksızın ancak çok uzun vadede gelişim gösterebilirler ve bu oldukça zor olabilmektedir. Bu yönden bankaların KOBİ kredileri, hem geri ödeme konusundaki kolaylıkları hem de ihtiyaç duyulan nakdi tek seferde sağlaması yönünden avantajlıdır.

Garanti Bankası, KOBİ’lere özel olarak hazırladığı destek paketi ile Eczacılık sektöründe yer alan tüm işletmelere hem destek kredisi hem de paket kapsamında çeşitli avantajları sunmaktadır.

Garanti Bankası’nın Eczane Destek Paketinden faydalanan işletmeler ücretsiz EFT ve havale olanaklarına sahip olurlar. Üstelik paket kapsamında çeşitli nakdi yönetim ürünleri, uygun kredilendirme koşulları ve POS avantajları sağlanmaktadır.

Paket kapsamında destek kredisi dilenen tutarda alınabilir ve bu kredi için 36 aya kadar vade olanağı, 3 ay ertelemeli ödeme, 3 ayda bir ödeme, vade sonunda faiz ödeme gibi esnek ödeme seçenekleri kullanılabilmektedir.

Destek kredisi için uygulanan faiz oranları %1.39’dan başlamaktadır.

Paket kapsamında eczacılara karekodlu 1 adet çek verilmektedir.

Eczanede kullanılmak üzere paketten faydalanılarak alınan POS ile ayrıcalıklı hizmet avantajları elde edilmektedir.

Garanti Cep ve Garanti İnternet Bankacılığı sistemleri aracılığı ile yapılan EFT ve havale işlemleri için herhangi bir masraf yapmazsınız.

Sahip olduğunuz hesap için herhangi bir hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

Kampanya 31 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir.

Eczane Destek Paketi’nden sadece Garanti Bankası KOBİ müşterileri faydalanabilmektedir.

Paket kapsamında kullanılacak olan garanti kredi imkanından faydalanırken kredi tahsis ücreti uygulanmaktadır.

Garanti Bankası Eczane Destek Paketi Kapsamında alınacak olan 25 bin TL tutarındaki kredi için 36 ay vade seçeneği tercih edilmesi durumunda uygulanacak olan faiz oranı %1.39’dur. Bu kapsamda bankaya ödenmesi gereken aylık taksit tutarı ise 897,73 TL’dir. Kredi tahsis ücreti ise 400 TL’dir ve vade sonundaki toplam geri ödeme tutarı ise 32.318,16’dır.

Başvurular KOBİ müşterisi kategorisine yapılacak olan kayıt işlemlerinden sonra, doğrudan şubelerden gerçekleştirilebilmektedir. Eczane destek paketi için garanti bankası kredi başvuru işleminizi size en yakın Garanti Bankası şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için garanti internet bankacılığı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir