Garanti Evlilik Kredisi Kampanyaları

Müşterilerine en özel zamanlarında çok büyük maddi destek sağlayan bankalar, gün geçtikçe yenilediği kampanyalar ve avantajlar ile insanların en büyük destekçisi olma özelliğini koruyor. Bu özel kredilerden biri olan evlilik kredileri çiftlerin en mutlu günlerinde ihtiyaçlarının rahatça karşılamalarını sağlıyor. Ev eşyaları, düğün masrafları, çeyiz, balayı derken boyu aşan masrafların finansal destekçisi olan bankalar yeni evlenen çiftleri üzmeden, kolay ödenebilen şartları ile destek sağlıyor. Maddi olanaksızlıklar yüzünden düğününü erteleyen gençlerin ya da evlilik sürecinde tüm masrafları karşılayamayanların yüzünü güldüren bir kredi olan 2017 evlilik kredileri devlet tarafından da destekleniyor.

Devletin kutsal bir kurum olan evlilik kurumun oluşması ve bu yolda ilerleyen gençlere destek amaçlı oluşturduğu bu krediler bankalar aracılığı ile insanlara ulaşıyor. İster ihtiyaç kredilerinin kapsamında alınabilecek evlilik kredisi, istenirse de anlaşmalı bankalarda çeyiz hesabı açtırarak devlet desteğiyle yardım almak artık çok kolaydır. Çok cazip geri ödeme şartları ile düğün yapacaklara önemli bir finansal destek olan bankalar genellikle mayıs aylarında bu kredileri aktifleştiriyor ve eylül sonuna kadar sürdürebiliyor. Bu bankalar arasında çiftlere en önemli avantajları sunan ve devletin de desteğiyle önemli yardımlar yapan Garanti Bankası, evlenenlerin yanında oluyor. Garanti evlilik kredisi sayesinde herkesin bu özel günü daha da anlamlı oluyor. Garanti Bankası’nda açılan çeyiz hesabı sayesinde çok uygun geri ödemesi olan kredileri almak kolaylaşıyor.

Evliliği Garanti Eden Garanti Evlilik Kredisi

İki farklı seçenekle sunulan evlilik kampanyalarından bir tanesi olan garanti bankası bünyesinde alınan ihtiyaç kredileridir. Evliliğe yakışır düğün gibi ihtiyaç kredileri sayesinde ihtiyaçları ve düğünü ertelemeye artık gerek yoktur. İkinci seçenek olan hesap açtırma işlemleri de çok basittir. Evlenen çiftin Garanti Bankası’nda açtıracağı hesap ve yatıracağı paralar sayesinde devletin sunduğu kredileri alma şansı olacaktır. 2016 yılında başlayan ve devam etmesi beklenen devletin desteği evlenecek çiftlerin her zaman yanındadır. Faizsiz düğün kredisi olarak devletin anlaştığı bankalar ile verilen bu kredi Garanti Bankası bünyesinde çok kullanılıyor.

Garanti Bankası’nın sunduğu avantajlar ile yüzleri güldüren krediler almak devlet desteğiyle çok kolaydır. Gelinlerin ve damatların ayrı ayrı alabilecekleri bu yardım On Bin TL ye varıyor. Çiftlerin açtıracaklara hesaplara üç yılda en az 105 TL para yatırmaları ile kolaylıkla alınabiliyor. Ayda bir ya da üç ayda bir ödenebilecek miktarlarda üstelik bir defa ödemelerini aksatma şansı veriliyor. Hesapları üç yılı dolduran ve paralarının yatıran çiftler ayrıldıklarında devlet destekli düğün paralarının alabiliyor. En önemli şart ise üç yıldan az kullanılan bir hesap sahibi olmamaktır.

Bağlantı Garanti evlilik kredisi kapsamında yapılan yardım, bu krediyi çekmek isteyen gençlerin nüfus cüzdanları ile bankaya başvuru yapmaları gerekiyor. Ayrıca adreslerini beyan eden belge ve bir adet fatura ile başvuru tamamlanıyor. Kişilerin bizzat bankaya başvurması gerektiği de önemli bir konudur.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir