Garanti’den 178 TL’ye 5.000 TL Bayram Kredisi

Bayramlar bizler için önemli günlerdir. Bu kutlu günlerde, doyasıya neşe ve mutluluğu paylaşmak ve yaşamak gerekir. Ancak kimi zaman bu dönemlere denk gelen maddi imkansızlıklar, ihtiyaç anında sizi sıkıştırabilir. Bayramlarınızın keyifli geçmesi için nakit ihtiyacınız olduğunda bankaların kapısını çalmanın tam zamanıdır. Çünkü bankalar sağladıkları ihtiyaç kredilerinde, bayrama özel oldukça avantajlı faiz oranlarını, değerlendirilebilir vade seçenekleri ile sunarken, arzu ettiğiniz tutarda krediyi, tam zamanında alabilmenizi sağlamaktadır.

Bankaların kampanya rekabetlerinde en çok uygulamaya koydukları kampanya dönemleri, genelde bayramlardır. Çünkü bayramlar çok sayıda kişinin aynı anda nakit ihtiyacını gidermek için bankaların kapısını tıklattığı dönemlerdir. Hal böyle olunca müşteri kazanma rekabeti içinde olan bankalar, bu döneme özel en avantajlı seçeneklerini sunmaya başlamaktadırlar.

Bayram da olsa ihtiyacınız olan nakit için dikkatli olmanızda fayda var. Çünkü aldığınız krediyi bayramda mutlu, keyifli tükettikten sonra bir de geri ödeme aşaması vardır. Bu nedenle kredinizi almadan önce mutlaka bütçenizi iyi değerlendirmeli ve alacağınız kredinin ödeme planının buna göre tamamıyla uyumlu olmasına önem vermelisiniz. Bu sayede bayram kredisi 2017 yılında bütçenizi sarsmadan cebinize girecektir.

Garanti Bankası’ndan Tercih Edilebilecek En İyi Bayram Kredisi Alternatiflerinden Birisi

Düşük tutarlı ihtiyaç kredisi kampanyalarında tüketicileri daima önemseyen Garanti Bankası, sunduğu bayrama özel garanti bankası bayram kredisi oldukça düşük faiz oranı teklif etmektedir. Öyle ki 9 ay vadeli kredilere %0.89 oranında faiz oranı uygulamaktadır ve bu oran, kendi standartları arasında en düşük alternatiflerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Örnek olarak, Garanti Bankası’ndan alacağınız 3.000 TL tutarındaki 9 ay vadeli ihtiyaç kredisini bayram kampanyası kapsamında aldığınızda uygulanacak olan faiz oranı %0.89’dur ve bu durumda bankaya aylık olarak ödeyeceğiniz taksit tutarı ise 351 TL olarak gerçekleşecektir.

Diğer yandan Garanti Bankası’ndan edineceğiniz 5.000 TL tutarındaki bayram kampanyası dahilindeki ihtiyaç kredisi için 36 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde %1.19 faiz oranı üzerinden bankaya aylık olarak 178 TL taksit ödemesi gerçekleştirirsiniz. Bu kredi için dosya masrafı olarak ise 199 TL tutarında bir ödeme yaparsınız.

Bayram Kredisine Başvurun, Bayramınız Şenlensin

Bu değerlendirmeler sonucunda garanti ihtiyaç kredisi imkanlarından bayram kampanyası kapsamında faydalanmak istiyorsanız başvurunuzu yaptıktan çok kısa bir süre sonra kredinizi alabilir ve ihtiyacınız olan ödemeleri anında gerçekleştirerek, bayramda rahat bir nefes alabilirsiniz.

Başvurmak için size en yakın Garanti Bankası şubesine, T.C. kimlik belgeniz ve gelir belgeniz ile beraber giderek, bireysel bankacılık hizmetlerine gidebilir ve en kısa sürede kredinizi temin edebilirsiniz.

Garanti Bankası’nın internet bankacılığı hizmetlerinden faydalanarak da başvurunuzu yapabilirsiniz. Şimdi Garanti Bankası’nın resmi web sitesine giderek Bireysel Krediler sekmesinden Bayram Kredisi’ne giderek başvurunuzu saniyeler içinde yapabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir