Garanti’den 245 Tl Taksitle 10.000 Tl Kredi

Acil nakit ihtiyaçlarımızda, bankalardan finansal destek alabilmek üzere başvuru yapabilmekteyiz. Bankalar, finansal kuruluşlar olarak kişilere kredilendirme yapan birimlerdir ve ekonominin önemli etkenlerinden birisidir. Bankalar, kişilere talep ettikleri tutarlarda, kredi imkanlarını sunarlar ve bu krediler için farklı faiz oranları, vade seçenekleri uygulamaları yaparlar. Kişiler aldıkları kredileri, belirli olan bu faiz oranı üzerinden vade süresince geri öderler ve vade sonunda da borçlarını kapatırlar. Eğer vade süresince kredi borcumuzu ödemek konusunda ciddi aksaklıklar yaşarsak veya borcumuzu ödemezsek bankalar bizi kara listelerine alabilirler. Bu durum da doğrudan Kredi Kayıt Bürosu sistemine yansıyarak, diğer bankalar ile paylaşılır ve artık bankalardan kredi alabilmemiz imkansız hale gelir.

İşin en olumsuz yönünden bakıldığında işler böyle görülmektedir. Ancak hiçbir banka müşterisini ciddi anlamda finansal güçlük ile yüzleşmek durumunda bırakmak istemez. Hali hazırda sunulan kredinin tüm detaylarını ve ödeme planını, en başından müşteriye bildirir ve detaylandırır. Hatta ödeme güçlüğü söz konusu olması halinde, yapılandırma ve refinansman gibi düzenlemeleri önererek, karşılaşılan güçlüğü bertaraf etmeye çalışır.

Bu noktada tüketiciye düşen sorumluluk ise, krediyi almadan önce mutlaka kendi bütçesini, gelir düzeyini ve ödeme imkanları göz önünde bulundurmasıdır. Geri ödeme süreci, kendi imkanlarını aşan tüketiciler genellikle bankalar ile ciddi problemler yaşayabilmektedirler ve bu durum gelecekte onların finansal kayıtları üzerinde oldukça olumsuz etkiler oluşturabilmektedir.

Garanti Yanınızda, İhtiyacınız Cebinizde

Türkiye’nin önde gelen mevduat bankalarından birisi olan Garanti Bankası, müşterilerine sunduğu özel kredi imkanları ile acil olan tüm ihtiyaçlara en uygun seçeneklerle anında yanıt vermektedir. Garanti Bankası tarafından sunulan faiz oranı ve vade yönünden avantajlı olan ihtiyaç kredisi başvurusu da oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Bu avantajı gözler önüne sermek için Garanti Bankası’nın ihtiyaç kredisi kapsamında sunduğu faiz oranı ve vade seçeneğine göre, karar vermeden önce detaylı olarak garanti ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini gerçekleştireceğiz;

Garanti Bankası sunduğu konut kredisi uygulamasında 60 ay vade seçeneği tanıyabilmektedir. Bu kapsamda Garanti Bankası’ndan alacağınız 10.000 TL tutarındaki kredi için 60 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde uygulanacak olan faiz oranı %0.95’tir. Bu durumda bankaya yapacağınız aylık geri ödeme miktarı ise 245 TL olarak gerçekleşecektir. Dosya masrafı 250 TL olan bu kredinin vade sonundaki toplam geri ödeme miktarı ise 14.974,00 TL olacaktır.

Bu detaylandırmalara göre eğer kredi başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız şimdi en yakın Garanti Bankası şubesine giderek anında başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Arzu ederseniz şubeye gitme zahmeti göstermeden, garanti kredi başvurusu sms aracılığı ile de gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için T.C. kimlik numaranızı, alacağınız kredi tutarını, geri ödeme vadesini, net gelirinizi aralarında bir boşluk bırakarak 3390’a gönderebilir ve kredinizi alabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir