Garanti’den 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Bitmeyen ihtiyaçlar, yetmeyen finansal imkanlar… Birçok ihtiyacımızı karşılamak için lazım olan nakit ile ilgili olarak bankalardan finansal destek alabilmekteyiz. İhtiyacımızın türüne göre çeşitlilik gösteren kredileri sunan bankalar da bizlere bu kredileri sunarak faiz kazancı elde ederler. Karşılıklı oluşan bu ilişkide, hizmeti sunan taraf olarak bankalar, müşteri kazanmak adına kredi kampanyaları ile kredileri cazip hale getirmektedirler.

SEÇENEKLERİ DEĞERLENDİRİN

Bir bankadan kredi almadan önce çeşitli alternatifleri belirlemek faydalıdır. Çünkü sizin kişisel bütçenize göre uygun olan kredi imkanını seçmeniz, aldığınız kredinin geri ödemelerini yaparken sorun yaşamamanız adına gereklidir. Aksi halde, ödemelerinizi aksatabilir, maddi güçlükler yaşayabilir ve bu nedenlerle de kredi notunuzun düşmesine sebep olabilirsiniz. Kredi notunuzun düşmesi halinde ise bir sonraki finansal ihtiyaçlarınızda bankalara kredi için başvurduğunuz zaman olumsuz geri dönüş alma ihtimaliniz artacaktır.

GARANTİ BANKASI HİZMETİNİZDE

Ülkemizde, bankacılık hizmetleri ile geniş bir tüketici kitlesine hitap eden ve sunduğu avantajlı kredi seçenekleriyle nakit ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde yanıt veren Garanti Bankası’nı ihtiyaç kredisi almak için tercih edebilirsiniz. Mevsimlere, özel günlere, meslek gruplarına ve emeklilik durumlarına göre çeşitli kampanyalar sunan Garanti Bankası, şimdilerde sunduğu Yaz Kredisi ile ön plandadır. Bu kampanya kapsamında 48 aya kadar vade seçeneği sunan Garanti Bankası’ndan 75.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi temin edilebilmektedir.

Garanti Bankası’ndan ihtiyaç kredisi alacağınız zaman banka kredi notunuza bakarak kredi sağlayıp, sağlamamak konusunda karar vermektedir. Bu anlamda garanti kredi başvurusu sorgulama işleminizi bankanın resmi web sitesindeki Garanti İhtiyaç Kredisi sekmesinden gerçekleştirerek, kredi onayı alıp, alamayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Eğer bankadan kredi almak için uygun şartları taşıyorsanız hazırladığımız garanti ihtiyaç kredisi hesapla işlemini değerlendirerek alacağınız kredinin tutarı ve vadesi için karar verebilirsiniz.

Garanti Bankası 3 ile 48 ay arası vadeli olarak 1.000 TL’den 75.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Bu kapsamda Garanti Bankası’ndan alacağınız 10.000 TL tutarında 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için %1.74 faiz oranı uygulanacaktır. Bu durumda bankaya aylık olarak yapacağınız geri ödeme tutarı ise 397,90 TL olacaktır. Bankadan alacağınız bu kredi için yapacağınız vade sonundaki geri ödeme tutarı ise 14.324,14 TL olacaktır. Garanti Bankası’ndan ihtiyaç kredisi kapsamında 10.000 TL aldığınızda 125.00 TL sigorta masrafınız ve 52.50 TL tutarında Banka Sigorta Muamele Vergisi ve Kredi Tahsis Ücreti ödemeniz olur. Bu durumda kredi için yapacağınız toplam masraf da 177,50 TL olarak gerçekleşecektir.

SORGULAMA ÇOK KOLAY!

Bu şartlar altında Garanti Bankası’ndan 36 ay vadeli 10.000 TL kredi almak istiyorsanız garanti sms kredi 3390 numarasına atacağınız bir kısa mesajla kredi alabilip, alamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Kredi sorgulamanızı gerçekleştirmek için DURUM boşluk T.C. Kimlik Numaranızı yazıp 3390’a mesaj atabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir