Garanti’den Daha Önce İhtiyaç Kredisi Kullananlara Özel Kredi

İhtiyaç kredileri, bireylerin acil ihtiyaçlarını finanse etmek için kullandığı çağımızın en gözde kredi türlerinden biridir. Günümüzde nakit sıkışıklığı yaşamayan insan sayısı, ne yazık ki, yok denecek kadar azdır. Bu bağlamda Garanti Bankası’nın sunduğu Garanti ihtiyaç kredisi kampanyası ile her Garanti müşterisi kredi kullanabilir ve acil ihtiyaçlarını rahatlıkla finanse edebilir. Üstelik bu eşsiz fırsattan daha önce yararlanmış olan Garanti müşterilerine daha uygun faiz oranları ile kredi kullanma olanağı sağlanmaktadır.

Uzun Vadeli Düşük Faizli Kredi Garanti’de

Bu kredi fırsatından faydalanmak isteyen bireyler öncelikle herhangi bir Garanti şubesine gitmeleri ve Garanti Bankası kredi başvurusu yapmaları gerekmektedir. Eğer bireyler daha önce Garanti’den kredi kullanıp ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapmışlarsa bankanın özel faiz imkanlarından yararlanabilecekler, daha düşük faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile kredi çekebileceklerdir. Başvurularına anında cevap alan Garanti müşterileri hayallerini ertelemeye böylece son vereceklerdir.

Garanti İhtiyaç Kredisi Hesaplama

15.000 TL tutarında kredi kullanmak isteyen bir Garanti müşterisinin, eğer daha önce Garanti Bankası’ndan kredi kullanmışsa, 48 aylık bir ödeme planı ve yüzde 1,57’lik aylık akdi faiz oranı ile ayda ödeyeceği taksit miktarı yaklaşık 477 TL’dir. Bu koşullar altında alınan kredinin toplam maliyeti 23.000 TL olmaktadır.

Kredi vade sayısı 48, ancak kullanılan miktar 20.000 TL olursa krediye uygulanacak faiz oranı yüzde 1,52 olacaktır. Bu şartlar altında alınan kredinin aylık taksit tutarı 629 TL ve toplam maliyeti de 30.290 TL olmaktadır.

Eğer istenilen miktar 25.000 TL olursa, bu sefer krediye uygulanacak akdi faiz oranı yüzde 1,42 olacaktır. Kredi kullananan Garanti müşterisi 48 ay boyunca ayda 766 TL taksit ödeyecektir. Kredinin anapara ve faizler toplamı ise 36.930 TL olmaktadır.

Kredi koşullarından genel olarak bahsedecek olursak, Garanti Bankası müşterileri minimum 3 ay, maksimum 48 ay vade ile kredi kullanabilirler. Bireyler, üzerinde TC  vatandaşlık no’su bulunan bir kimlik ve gelirlerini gösteren bir belgeyle birlikte en yakın banka şubesine gidip Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir