Garanti’den Daha Önce İhtiyaç Kredisi Kullananlara Özel Kredi

Garanti’nin müşterilerine özel olarak sunduğu Garanti ihtiyaç kredisi ile artık kredi almak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak çok kolay olacak. Hayatımız boyunca hayalini kurduğumuz birçok şey var. Hayalini kurduklarınız artık hayal olarak kalmasın. Sizler de en yakın Garanti Bankası şubesine giderek ve kredi başvurusunda bulunarak kolayca hayallerini gerçekleştirebiliriniz. İşte hayallariniz size bu kadar yakın.

Üstelik daha önce Garanti Bankası’ndan kredi kullandıysan çok şanslısınız. Garanti Bankası daha önce müşterisi olan ve kredi kullanmış bireylere özel oluşturduğu kampanya ile avantajlı seçenekler sunuyor. Evlenmek, tatil yapmak, eşya almak, eğitim giderleri ve daha birçok ihtiyacınız için acil bir şekilde nakit gerekiyorsa Garanti Bankası yanınızda.

Hemen Garanti Bankası ihtiyaç kredisi seçeneklerini incelemeye başlayın; kolayca başvurunuzu yapın. Garanti ile artık ihtiyaçlarınızı ertelemeyin.

İhtiyaç Kredisi Nedir?

İhtiyaç kredileri, bankaların tüketici kredileri ve bireysel kredi kapsamında sağlamış oldukları kredi seçeneklerinden bir tanesidir. İhtiyaç kredisi genellikle 1000 TL ile başlar ve 30.000 Tl’ye kadar sunulabilmektedir. En az ve en çok kredi limiti birçok bankaya göre değişkenlik göstermektedir. İhtiyaç kredileri genellikle en az evrak ve masraf gerektiren bir kredi seçeneğidir. Çoğu bankanın sunduğu ihtiyaç kredileri fırsatlarında, kefilsiz kredi ve masrafsız kredi olanakları mevcuttur.

İhtiyaç kredilerinin kullanımları son zamanlarda artmış durumda ve bankaların önemli oranda gelir seçeneği arasında yerini almıştır.

İhtiyaç Kredisi Alırken Neler Yapılmalı?

Garanti Bankası kredi başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar ve bankanızın da ihtiyaç kredisi verme durumunda dikkat ettiği bir kaç husus mevcut.

Öncelikle kredi hesaplama işleminizi gerçekleştirip ihtiyaç kredisi için hesaplamanızı gerçekleştiriyorsunuz ve sizlere en uygun olacak ihtiyaç kredinizi seçiyorsunuz. Daha sonra ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirmek üzere en yakın Garanti Bankası şubesine gidiyorsunuz. İhtiyaç kredisi talebiniz alındıktan sonra bankanız sizinle ilgili bazı noktaları inceleyecek. İşte bankanızın sizinle ilgili dikkat edeceği noktalar;

  • Hali hazırda bulunan açık kredi hesabınız
  • Hesabınızdaki ödeme ile ilgili performansınız. (Aksama veya gecikme olup olmadığı vb.)
  • Son 5 yıl içerisindeki bireysel ihtiyaç kredilerinizin durumu ve kredi hesaplarının durumu (kredi hesabınızdaki ödeme ile ilgili performansınız. Aksama veya gecikme olup olmadığı vb.)
  • Daha önce kefil olduğunuz hesaplar
  • Kefil olarak göstereceğiniz kişilerin kredi risk oranları ve ödemeye dair performansı
  • Gideriniz ve geliriniz
  • Geçmiş dönemlerde ödemiş olduğunuz ve ödememiş olduğunuz borçlarınız
  • Bankalardaki mevduatlarınız ve süresi

Bağlantı Tüm bu koşullar incelenip, uygun bulunduğu takdire kolayca kredinizi almanız mümkün olacaktır.

Garanti Kredi Müşterilerine Özel Kampanya

Daha önce Garanti Bankası’ndan kredi aldıysanız avantajlı özel kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. 48 aya kadar varan vade seçenekleri sizleri bekliyor olacak. Sizin yapmanız gereken tek şey en yakın Garanti şubesine uğramak ve avantajlı seçeneklerden yararlanmak.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir