Garanti’den Hibrit Otomobil Kredisi

Garanti Bankası, çevre duyarılığını bir kez daha göstererek, çevreye duyarlı bir kredi kampanyasına daha imza attı. Banka, yakıt ekonomisi ve çevre bilincini geliştirmek amacı ile hibrit otomobil olarak adlandırılan çevreci otomobiller için özel bir kredi kampanyası hazırladı.

Kampanya kapsamında çevreye dutarlı hibrit otomobil alanlar Garanti Bankası’ndan aylık yüzde 1,35 faiz oranı ile 60 aya kadar varan vadelerle kredi kullanabilecekler. Ayrıca Ferdi kaza sigortaları da Çevreci Bonus tarafından karşılanıyor.

Kampanya kapsamında Çevreci Otomobil Kredisi kullananlar adına ayrıca İstanbul Ayhan Şahenk Vakfı Ormanlarına da birer adet ağaç dikilecek.

2 Yorum

  1. en iyi gün dileklerimle …elbetrteki bankalr kendi kanun ve kuralalrı çerçevesinde haklılar itirazımız yopk ama bir d ebizleir düşüseler nasıl mı ihtiyacı olmayan kredi alır mı?zaten ipoteğinizi alıyorsunuz kefilinizi de e eo zmaan sadece uzanacak bir elle ne insnalar kurtulacak bibilseniz saygılarımla….mesleğim le ilgili yenilikler içindeyim ama en 200 milyar gibi bi para lazım çalışarak karşılığını öderim mesleğim sağlıkla ilgilidir.diş hekimiyim.teşeküürler

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir