Halk Bankası Mortgage Dışı Bireysel Destek Kredisi 2017

Konut, kredi ya da diğer ihtiyaçlar için birçok banka birbirinden cazip faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile krediler vermektedir. Acil nakit ihtiyacı olanlar, işini büyütmek isteyenler, yeni bir işyeri ya da ev satın almak isteyenler de bankaların vermiş olduğu avantajlı kredi türlerinden yararlanmaktadır. Halkbank mortgage dışı bireysel destek kredisi de cazip koşullara sahip olan kredi türleri arasında yer almaktadır. Halk Bankası Mortgage Dışı Bireysel Destek Kredisi nedir, nasıl alınır, başvuru için gerekli belgeler nelerdir ve kredi faiz oranları ne kadardır gibi sorularınız için sizinleyiz. Aradığınız bütün cevapları yazımızda bulabilirsiniz.

Halk Bankası Mortgage Dışı Bireysel Destek Kredisi Nedir?

 

Halk Bankası Mortgage Dışı Bireysel Destek Kredisi, ipotek karşılığında yüksek miktarda ihtiyaç kredisi çekme avantajını size sunmaktadır. İpotekli ihtiyaç kredisi olarak da anılan bu kredi türü, 48 ay vade ile 1.000 ila 300.000 TL tutarında kredi çekmenizi sağlamaktadır. Konut ipoteği teminatı karşılığında verilen bir kredi türü olan Halk Bankası Mortgage Dışı Bireysel Destek Kredisi, birçok ihtiyacınız için yüksek tutarlı kredi ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmaktadır. Krediyi alabilmeniz için sahip olduğunuz işyerinin ya da üçüncü bir şahsa ait işyeri ya da konut ipoteğinin karşılık olarak gösterilmesi gerekmektedir.

Halk Bankası Mortgage Dışı Bireysel Destek Kredisi Nasıl Alınır

 

 

Halk Bankası Mortgage Dışı Bireysel Destek Kredisi almak isteyenler, krediye başvuru yapabilmek için Halkbank kredi sorgulama ekranından ilgili krediyi bularak kolayca başvurularını gerçekleştirebilirler. Halk Bankası Mortgage Dışı Bireysel Destek Kredisi alabilmek için size en yakın Halkbank şubesine giderek de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Krediye başvuru yapmanın en kolay yollarından biri olan banka şubesinde başvuru yapma yöntemini seçerek hızlı ve güvenli bir şekilde kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Başvuru Evrakları Nelerdir

 

 

Halk Bankası Mortgage Dışı Bireysel Destek Kredisi için belli başlı istenen evraklar bulunmaktadır. Kredi başvuru formu dışında gerekli olan evraklar şu şekildedir:

  • TC Kimlik No yazılı Nüfus Cüzdanı, Ehliyet ya da Pasaport
  • Gelir belgesi (Kamu Çalışanları için Bordro)
  • Özel Sektör Çalışanları için Şirket imza sirküleri, Bordro ve SGK hizmet dökümü
  • Emekliler için ise SGK Emekli Belgesi
  • Serbest Meslek Sahipleri için Güncel İşletme Hesap Özeti, Güncel Vergi Levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi
  • Çiftçiler için Çiftçilik Belgesi, Arazi Tapu Fotokopileri, Müstahsil Makbuzları gereklidir.

Halk Bankası Mortgage Dışı Bireysel Destek Kredisi Faiz Oranları

 

Halkbank konut kredisi faiz oranları 2017 oranlarına baktığımızda karşılaştığımız tablo şu şekilde olmaktadır: 1.000 TL ve 300.000 TL arasında değişmekte olan Halk Bankası Mortgage Dışı Bireysel Destek Kredisine 1-48 ay aralığında vade uygulanmaktadır. 1-48 ay vadede ise krediye aylık olarak %1.15 faiz uygulanmaktadır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir