Halkbank 48 Ay Vadeli Uygun Kredi Fırsatları

Aniden gelişen sağlık harcamaları, eğitim masrafları, seyahat giderleri gibi birçok ihtiyaçlarınız için Halkbank olarak hazırladığımız 48 ay vadeli kredi fırsatlarımız ile her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz. %1.20’den başlayan faiz oranları ve 48 ay vadeli geri ödeme seçenekleri ile Halkbank ihtiyaç Kredileri ile evinizin tadilatını ertelemekten artık vazgeçin.

Otomobilinizin bakımını mı yaptırmak istiyorsunuz yoksa yeni bir yuva mı kuracaksınız ya da o çok beğendiğiniz koltuk takımını almak için nakite mi ihtiyacınız var? İhtiyacınız ne olursa olsun tüm ihtiyaçlarınız için Halkbank İhtiyaç Krediniz sizi şubelerimizde bekliyor.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

 • T.C kimlik numaralı nüfus cüzdanı, Ehliyet belgesi veya Pasaport
 • Gelir Belgesi;
 • Kamu’da çalışanlar için bordro,
 • Özel sektörde çalışanlar için, maaşında haciz olmadığını gösteren son aya ait olan gelir belgesi, SGK onaylı hizmet dökümü, çalışılan firmanın imza sirküleri olan maaş yazısı
 • Emekliler için, Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan alınan emeklilik belgesi, maaş cüzdanı,
 • Emekli olmasına rağmen ücretli olarak bir iş yerinde çalıştığını beyan eden kişiler için; İş yerinden alınan prim bildirgesi

 • Serbest meslek erbapları için; son yıla ait vergi levhası,Yıllık Gelir Vergisi’ni gösteren belge,son yıla ait işletme hesap özeti, şirketin ana sözleşmesini gösteren Ticaret Sicil Gazetesi
 • Çiftçiler için, çiftçilik yaptığını gösteren belge, kendisine ait olan arazinin tapusuna ait fotokopi
 • Ek gelir belgeleri; faiz gelirlerini gösteren hesap cüzdanı, kira gelirlerini gösteren tapu ve kira sözleşmesi

Halkbank Kredi Başvurusu (İstenilen Kredi Türüne göre) İçin Gereken Diğer Belgeler

Taşıt Kredileri için istenen belgeler;

 • aracın satın alındığını gösteren profarma fatura,
 • satın alınacak 2.el araçlar için; Araca ait ruhsat ve Trafik belgesi istenmektedir.

Mortgage Kredileri İçin İstenen Belgeler;

Satın alacağınız konuta ait; Kat mülkiyetini gösteren tapu ,kat mülkiyetini gösteren tapu olmaması durumunda,kat irtifakını gösteren tapu ile beraber yapı kullanımına ait izin belgesi, Yapı kullanıma ait izin belgesi olmaması halinde ise son 5 yılın yapı ruhsatı ve imar Belgesi gerekmektedir.

Halkbank 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurabilirim?

Halkbank 48 ay vadeli ihtiyaç kredisine başvurmak için şubeye gitmenize gerek yoktur. Halkankası’nın resmi internet sitesi olan web sayfamıza www.halkbank.com.tr adresinden girerek internet üzerinden kredi başvurunda bulunabilirsiniz. Web sayfamız üzerinde bulunan “kredi başvurusu formu” nu doldurup sistem üzerinden göndererek kredi başvurusu talebinizi bizlere iletebilirsiniz.

Kredi Başvuru Formunu Nasıl Doldurmalıyım?;

Bağlantı T.C kimlik numaranız ve doğum tarihinizi gün, ay ve yıl şeklinde yazdıktan sonra altında bulunan “Güvenlik Kodu” yazan kutucukta gördüğünüz harfleri hemen yanında bulunan kutuya doğru şekilde yazmanız gerekmektedir. Güvenlik gerekçesi ile sizden yazmanız istenen bu harfleri doğru şekilde yazdığınızdan emin olduktan sonra altında bulunan “Devam” tuşuna basarak kredi başvuru formunu gönderebilirsiniz.

İnternet üzerinden kredi başvurusu yapmak istemezseniz, size en yakın olan herhangi bir Halkbank Şubemizi ziyaret ederek Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir