Halkbank Bordro24 İhtiyaç Kredisi

Halkbank bordro24 ihtiyaç kredisi nasıl alınır? ; Maaşlarını Halkbank’tan alan çalışanların yararlanabileceği bir kredi türü olan Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi uygun ödeme koşulları ve faiz oranlarıyla sunuluyor. Halkbank müşterileri Bordro24 İhtiyaç kredisi için tercihe göre masrafsız veya uygun faizli olarak seçim yapabilirler. Bordro24 ihtiyaç kredisini almak için başvurular herhangi bir Halkbank şubesinden yapılabilir. İhtiyaç kredisi için banka tarafından talep edilen evrakların başvuru esnasında eksiksiz olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Bankadan kredi alabilmek için müşterilerin kredi notlarının, ödeme geçmişlerinin iyi olması başvurunun onaylanması açısından önem taşımaktadır. Kredi başvurusunun onaylanmasında Halkbank inisiyatif kullanır. Uygun görülmeyen başvurular reddedilebilmektedir.

Halkbank Bordro24 İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nedir?

 

 

Bordro24 İhtiyaç Kredisi, 48 aya kadar vade planlaması ile alınabilmektedir. Örnek olarak 15.000 TL’lik bir bordro ihtiyaç kredisi 48 ay vade ve aylık %1.13 ‘lük faiz oranıyla ayda 427 TL taksitle ödenebilir. Bu kredi için ayrıca 78,75 TL tahsis ücreti alınır. 50.000 TL’lik kredi; tahsis ücreti olmadan aylık %1.19 faiz oranı ve 48 ay vade ile ayda 1.446 TL taksitle planlanabilmektedir. Bu örneklerdeki faiz oranlarından yararlanabilmek için Kredili Mevduat Hesabı açılmalıdır. ( En az kredi taksit tutarı kadar) Hayat sigortası da yaptırılmalıdır. Sigorta primleri yaşa, cinsiyete ve kredi miktarına göre farklı olabilir. 15.000 TL krediyi 48 ay vade ile 35 yaşında erkek bir müşteri çektiğinde sigorta primi yıllık; 47 TL olacaktır. Faiz oranları değişkenlik gösterebilir ve geri ödeme planları müşterilere özel olarak hazırlanır.

Halkbank Bordro24 İhtiyaç Kredisi için gerekli olan evraklar nelerdir?

Halkbank Bordro24 İhtiyaç kredisi için şubede başvuru yapılırken teslim edilmesi gereken evraklar:

  • Kredi çekenin nüfus cüzdan fotokopisi, ehliyet ya da pasaport
  • Bağlantı Gelir belgesi gösterilmelidir.( Bordro24 İhtiyaç Kredisi için maaşlar bankadan alındığından ötürü talep edilmeyebilir.

Halkbank Kredi Başvurusu Cepten Yapılabilir mi?

 

 

Halkbank kredi başvurusu cepten; bankanın bazı işlemleri ve kredi türleri için SMS bankacılığı sistemi bulunmaktadır. Talimat verilmesi gereken hizmetlerden sadece Halkbank müşterileri yararlanabilmektedir. Talimatsız hizmetler için banka müşterisi olmayanlar da sms sistemini kullanabilir. Halkbank’ta bazı krediler için direkt olarak TC kimlik numarası, gelir bilgisi ve ne kadar istendiği sms olarak 3452’ye gönderilir. Örneğin Mini Emeklilik Kredisi için sms atarak başvuru yapılabilmektedir.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Hesaplamaları Nereden Yapılır?

 

İhtiyaç kredisi hesaplama; kredi çekmek isteyen müşterilerin kendilerine, bütçelerine ve ihtiyaçlarına en uygun olan krediyi bulabilmek için ayrıntılı araştırma yapmaları gerekebilir. Bankaların resmi web sayfalarında genellikle bu ihtiyacı giderebilmek için özel hesaplama bölümleri bulunmaktadır. Halkbank’ta ihtiyaç kredisi almak için aylık taksit, vade sayısı, faiz oranları gibi detaylarla hesaplama yapmak isteyen kişiler ilgili kredi başlıklarına girdiklerinde sayfanın altında kalan “Taksit Tutarı Hesaplama” linkine tıklayarak kredi hesaplama araçlarına ulaşabilirler.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir