Halkbank Canım Evim Konut Kredisini Kimler Kullanabilir?

Günümüzde her birey bütçesi doğrultusunda ev sahibi olmak adına çabalamakta ve belirli birikimler yapmaktadır. Hayat koşturması ve ihtiyaçlar içerisinde ise bazı bireyler ev alabilmek adına parayı biriktirememekte ya da peşinat hazırlayamamaktadır. Bu noktada ise bankaların konut kredileri, müşterilerine yardımcı olmak adına farklı kampanyalar üzerinden sunulmaktadır. Konut kredisi kullanmak isteyen bireyler adına birbirinden farklı kredi seçeneği olmak ile birlikte, bireylerin seçenekler içerisinden en uygun ve düşük faizli olanı bularak hareket etmesinde fayda bulunmaktadır. Bu nokta da Halkbank konut kredisi alma noktasında bireylere düşük faiz ve uzun vade seçenekleri tanımlamaktadır.

Sigorta Ve Gelir Sahibi Bireyler Yararlanabilmekte

 

 

Halkbank’ın oluşturduğu canım evim konut kredi kampanyasından pek çok birey faydalanabilmektedir. Daha fazla bireyin ev sahibi olabilmesi adına Halkbankası kredi imkanlarını genişletmiştir. Ancak bu noktada elbette ki bireylerin bir sigortaları ve gelirleri olması zorunlu tutulmaktadır. Geliri olmayan bireylere ev kredisi sağlama seçeneği neredeyse imkansızdır. Aylık belirli bir tutar ve üzerinde geliri ve sigortası olan müşterilerin neredeyse tamamına, herhangi bir kredi sicili yoksa eğer Halkbankası, canım evim kredisini sağlamaktadır. Böyle bir uygulamanın özellikle devlet bankası tarafından oluşturuluyor olması hem bireylere güven vermekte hem de kampanyaların uygun faizlerle oluşturulmasına yardımcı olmaktadır.

Uygun Faiz Oranları İle Ev Almak İsteyen Bireylere Özel

 

 

Halkbankasının bireylere ve ev sahibi olmak isteyenlere sağladığı en büyük faydalardan bir tanesi düşük faizli ev kredisi seçeneğidir. Piyasa da yer alan diğer bankalarda genel olarak ev kredisi faizleri oldukça yüksek ve ek olarak ödeme seçenekleri de kısadır. Ancak Halbankası, canım evim kredisi kapsamında bireylere en düşük faiz oranları ile ödeme ve kredi imkanı oluşturmaktadır. Genel olarak faiz oranları %1.04 ve %1.09 olarak belirlenen canım evim kredi seçeneklerinde kullanıcılar yüksek tutarlarda kredi çekseler bile faiz oranları düşük tutulmaktadır. Halkbank konut kredisi faiz oranlarını indirdi diye merak eden tüm kullanıcıların en yakın Halbank şubesine başvurarak bilgi almalarında fayda bulunmaktadır.

Uzun Vadeli Ödeme Planı

 

Halkbankası tarafından oluşturulan canım evim konut kredisi seçenekleri içerisinde bireylere sağlanan bir diğer avantaj ise uzun vadeli ödeme seçenekleridir. Canım evim kredisi bağlamında çekilen konut kredileri kapsamında kullanıcılarına en yüksek %1.04 ve %1.09 oranlarında oranlarında faiz seçenekleri ile birlikte 120aya varan vade imkanları oluşturulmaktadır. Halkbank konut kredisi faiz oranları 2017 yılı ile birlikte oldukça fazla düşürülmüş durumdadır. Bireylerin daha fazla kredi kullanabilmeleri ve ev sahibi oluşturabilmeleri adına hazırlanan uzun vade seçeneklerinde, faiz oranları da yükseltilmeyerek bireylerin zarar etmesinin önüne geçilmektedir. Aynı zamanda Halkbankası, banka kullanıcılarına özel olarak bazı indirimler tanımlayabilmekte ve bireylere daha özel avantajlar oluşturabilmektedir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir