Halkbank “Dost Kredi”

Halkbank, bankalara kredi borcu olan yada kredi kartı bulunanları bu sıkıntılarından kurtarmak için bir kredi paketi hazırladı. “Dost Kredi” adı verilen kredi kampanyası ile kredi yada kredi kartı borcu olanlara  Tüketici Kredisi kullandırılarak bu borçlarının kapatılması ve 60 ay gibi uzun bir vade ile yavaş yavaş ve rahat bir şekilde ödenmesi amaçlanmış.

Böylece yoğun kredi borçları ile zor güner geçiren vatandaşlarımızın biraz olsun rahatlamasını sağlayacak Dost Kredi’nin aylık faiz oranı ise yüzde 1,68 olarak belirlenmiş.

Halkbank’ın 30 Nisan’a kadar devam edecek “Dost Kredi” kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için, Halkbank şubelerine uğrayabilirsiniz.

8 Yorum

  1. halk bankasını teşekkür ederim bankadan maaş aldıgım halde dost kredim ret geldigi söylendi acaba şikeyet ettigim içinmi

  2. Kredi kartlarımın borcu ve bireysel kredi borçlarım kızılcahamam halk bankasından maaş aldığım için bu bankanın borçlarımım kapatmasını istiyorum.Halk bankası kızılcahamam şubesinin aylığımdan kesilmesini istiyorum.tc no:……………..

  3. bizleri bankalara muhtaç edenler onlara bu vebal yeter zamanında bizlerin peşinden yalvaran bankalar istediklerine ulaşınca,katmerli faiz gelirine karşıiştahları kabardı insalıklarından çıktılar adeta bizlerin kanını içmek için anlaşmışlar sözüm henüz bankalara bulaşmayanlara bizim hatalarıma siz düşmeyin yok yere geleceğinizi karartmayın hani nerede krdi kriterleri bizi krterler dikkate alınmadan borçlandırdılar şimdi maaşımızı ve her şeyimizi elimizden almak için önlerimize kriterler koyuyorlar ne değişti kurtarmak yerine kanızı ve canımıza göz koydular.

  4. Sn Başbakanım siz diyorsunuz millette para var parası olan kredi almakta neişi olsun tamam bizim hatamız yok değil insan hatasız olmaz şuan hata arama zamanı değil istemeden hataya düşüp benim gibi bu hatasını anlayanlara bir çözümünüz yokmu yoksa bu bankalar,a fedamı edileceğiz sizden isteğimiz sessiz çığlımıza kulak vermeniz anlıyorum sizin de elinizin uzanamayacağı durum olabilir ama bu ülkenin size ihtiyacı var şu anda ekonomi gerilemede fakat karlarına kar katan sadece bankalar var ülkemizde bu durumda size görev düşüyor bizim gibi çaresizlere kulak vermeniz dualarımız sizinle inanın insanlar bu batak tan çıkması icraatlarınıza bağlı,adeta bankalar anlaşmışlar bizim batağa saplanıp yok olmamız için batağın önüne yeşillikler koyarak tuzaklarını kurdular ve buraya düşenin elinden çekseler kurtulacak ama onlar kurtulmamızdan yana değiller insanlar sizden ülkemizin başında olan olarak yardım bekliyor lütfen bu yardımı bizden esirgemeyin.hatırlananlar hatılayanı hiç unutmazlar görevinizde başarılar dilerim.

  5. bankanız hal şubesinden maaş almaktayım 2 bankaya borcum var dost kredisinden yararlanmak istiyorum hemvade uzun hemde maaşımı halkbanktan aldığım için düzenli bir kesinti olacak bende rahatlıyacam şimdiden teşekkürler yardımlarınızı bekliyorum

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir