Halkbank Faizleri Yüzde 10’a Düşürüyor

Halkbank Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Halkbank olarak Merkez Bankasının faiz indirimlerini kredilerine yansıtmaya devam ettiklerini bildirdi. Açıklamasında her zaman müşterilerinin yanında olan Halkbank’ın, kriz ortamında da müşterilerinin yanında olduğunu belirten Aydın, esnafa bir de kredi müjdesi verdi.

Şu anda esnafa uygulanan Esnaf Kredisi faiz oranının yüzde 13 olduğunu, ancak 16 Mart 2009 tarihinden itibaren Esnaf Kredisi’nde faiz oranını yüzde 10’a çekeceklerini bildirdi. Ayrıca nisan ayında yapacakları bir çalışma ile firmaların borçlarını kapamaları için bir kredi kampanyası sunacaklarını belirten Hüseyin Aydın, borcunu ödeyebilecek tüm firmalara kredi kullanma imkanı sunacaklarını belirtti.

Bu kredi ile fimalar, eski borçlarını Halkbank’tan kullanacakları kredi ile kapatıp rahat bir nefes alacak, kredilerini de küçük taksitler halinde zorlanmadan ödeme imkanına kavuşacaklar.

3 Yorum

  1. işimi genişletip bir matbaa açmak istiyorum 1.13 e düşen kredinizden faydalanabilirmiyim

    1. Sayın Hüseyin Bey;

      Sitemizin bankalarla herhangi bir bağı bulunmamaktadır. Sitemizi takip ederek, size uygun kredi kampanyalarını takip edip, şartlarınıza en uygun krediye ilgili bankadan başvurmalısınız.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir