Halkbank Faizsiz Bayram Kredisi

 

.

Halkbank her yıl olduğu gibi bu yıl da Faizsiz Bayram Kredisi kullandıracak… Halkbank tarafından yapılan açıklamaya göre sayılı günler kalan Kurban Bayramı’na Özel olarak hazırlanmış olan yeni kredi kampanyası kapsamında 3000 Lira’ya kadar Faizsiz Bayram Kredisi kullandırılacak. Halkbank’ın Erken Gelen Bayram Kredisi adını vermiş olduğu yeni kredi kampanyasında 3000 TL’ye kadar olan kredilerde % 0 Faiz oranı uygulanırken 3000 TL üzeri kredilerde de % 0,99 faiz oranı uygulanıyor.

.

Halkbank’ın 36 aya kadar vade imkanı sunmuş olduğu Erken Gelen Bayram Kredisi Kampanyası dahilinde 9 ay taksitle 3 bin TL kredi kullandığınızda 199 TL Kredi Tahsis Ücreti ödeyerek Faizsiz Bayram Kredisi kullanabiliyorsunuz. Yine daha yüksek tutarlı ihtiyaçlarınız içinse 10 bin Lira’ya kadar krediyi 36 aya varan vadelerle ve 0,99 Faiz Oranı ile 9 TL Kredi Tahsis Ücreti ödeyerek kullanabiliyorsunuz.

.

Halkbank Faizsiz 3000 TL Bayram Kredisi ya da Düşük Faizli 10000 TL Bayram Kredisi Kampanyaları hakkında daha ayrıntılı bilgilere Halk Bankası şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir