Halkbank Halk Günü İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmadan önce sahada bulunan tüm kredilendirme alternatiflerine dikkat etmeliyiz. Bunun nedeni bankaların sunduğu faiz oranları, vade seçenekleri ve kampanyaları karşılaştırarak, bizim için en uygun ve ekonomik olanı tercih etmektir. Böylelikle ödeme planımızı, gelirimize göre şekillendirebilir ve geri ödemesini yapamayacağımız bir kredi borcunun altına girmeyiz. Bu anlamda bankalar da müşteri kazanmak adına ciddi bir rekabet içerisinde olduğundan çok sayıda kampanya ve kredilendirme alternatifi söz konusu olmaktadır.

Halkbankası bu anlamda tüketicilere güçlü alternatifler sunan bankalar arasında yer almaktadır. Zira Halk Günü İhtiyaç Kredisi kampanyası müşterilerinden ve müşterisi olmayanlardan yoğun ilgi görmüş durumdadır. Merak edenler için kampanyanın detayları ise şu şekilde;

Halkbank tarafından sunulan halk günü kredisi 2017 yılında da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor. Avantajlı faiz oranı uygulaması ve vade seçenekleri ile piyasadaki ihtiyaç kredisi alternatifleri arasında bir adım öne çıkıyor. Geleneksel Halk Günü Kampanyası adı altında sunulan kampanya bu yıl Halkbankası’nın 79. Kuruluş yıl dönümüne özel %1.13’den başlayan faiz oranlarıyla karşımıza çıkıyor.

Halkbank’ın iddialı kampanyasına yönelilk halkbank halk günü kredisi hesaplama işlemini ise şu şekilde yapabiliriz;

Halkbank’tan alacağınız 15.000 TL tutarındaki kredi için 48 ay vade süresini tercih ettiğinizde; %1.18 faiz oranını seçtiğiniz zaman bankaya herhangi bir tahsis ücreti ödemezsiniz ve aylık olarak 433 TL tutarında taksit ödemesi yaparsınız. Bu koşullarda yıllık maliyet oranınız da %18.3798 olacaktır.

Halkbank’tan talep edeceğiniz 15.000 TL tutarındaki kredi için 48 ay vade süresini tercih ettiğinizde; %1.13 faiz oranını seçtiğiniz zaman bankaya 78.75 TL kredi tahsis ücreti ödersiniz ve aylık olarak 427 TL tutarında taksit ödemesi yaparsınız. Bu koşullarda yıllık maliyet oranınız da %17.8815 olacaktır.

Halkbank’tan alacağınız 79.000 TL tutarındaki kredi için 48 ay vade süresini tercih ettiğinizde; %1.18 faiz oranını seçtiğiniz zaman bankaya herhangi bir tahsis ücreti ödemezsiniz ve aylık olarak 2.279 TL tutarında taksit ödemesi yaparsınız. Bu koşullarda yıllık maliyet oranınız da %18.3798 olacaktır.

Halkbank’tan talep edeceğiniz 79.000 TL tutarındaki kredi için 48 ay vade süresini tercih ettiğinizde; %1.13 faiz oranını seçtiğiniz zaman bankaya 414.75 TL kredi tahsis ücreti ödersiniz ve aylık olarak 2.250 TL tutarında taksit ödemesi yaparsınız. Bu koşullarda yıllık maliyet oranınız da %17.8815 olacaktır.

Bu halkbank kuruluş yıldönümü kredisi avantajından faydalanmak için başvurunuzu gerçekleştirmek üzere size en yakın şubeye giderek, banka tarafından talep edilen evrakları ibraz edebilir ve anında kredinizi alabilirsiniz. Ayrıca Halkbank resmi web sitesi aracılığı ile başvurunuzu gerçekleştirerek şubeye gitmeden çok kısa süre içerisinde kredinizi alabilirsiniz. Halkbank telefon bankacılığı hizmetlerinden faydalanarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve ihtiyacını olan krediyi anında alabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için geç kalmayın.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir