Halkbank Hesaplı Evim Kredisi Faiz Oranları Şaşırtıyor!

Annelerimiz babalarımız eskiden yaşadıkları zorlukları anlatmayı ve sürekli nasihat vermeyi kendilerine görev bilmişlerdir. Eskiden kendi arabaları olmadığını, kendi evlerinin olmadığını, kirada evde oturduklarını ama ödeme güçlerinin olmadığını hayat şartlarının zorlukları bu yüzden günümüz koşullarında yaşamanın güzelliklerini anlata anlata bitiremezler.   

Ev almak artık eskisi kadar zor değil günümüzde. Anne babalarımızın o hayalleri artık bir adım uzaklıkta. Belli bir birikim olmasa bile artık kira öder gibi ev sahibi olan on binlerce kişi var. Ev almak isteyen kişilere yardım elini uzatan bankalar sayesinde elbette.

Peki bankalar bu ev sahibi olmak isteyenleri nasıl ev sahibi yapma imkanı sağlıyor? Ülkemizde son yıllarda adından fazlasıyla söz ettiren ev kredileri diğer adıyla mortgage , bireylerin sahip olmak istedikleri ev için, evin üzerine banka tarafından belli bir ipotek yani rehin konularak kullanılan ve avantajlı vergi sağlayan finans türüdür.

Halkbank Müşterisinin Yanında!

Halkbank, müşterilerini ev sahibi yapmak için çalışıyor. Avantajlı kampanyalar yürüten Halkbank, bütçeye uygun ev kredisi seçenekleri ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor, av sahibi olma hayallerine kavuşmalarına destek oluyor. Bütçeye uygun taksit ve ödeme imkanları sunarak müşterilerinin memnuniyeti ve aynı zamanda piyasadaki rekabet koşullarına uygun değerde konut kredi desteği sağlanıyor banka tarafından.

Kampanya dahilinde müşteri dilerse taksit ödemelerini ayda eşit taksitler ile, dilerse kendi belirleyeceği miktarlarla yapabilme imkanına sahip. Özellikle 3 ay ilk taksidi ödemesini erteleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için en yakın Halkbank şubesinden bilgi alabilirsiniz.

Hesaplı Evim Konut Kredisi

Müşterisine en uygun kredi sağlamayı hedefleyen Halkbank, çekilmek istenen miktar ve vadeye göre yapılacak ev kredisi hesaplama işlemleri ile aylık taksitler, toplam ödenecek tutar, ödenecek toplam faiz tutarı, yıllık maliyet oranları, evrak masrafları, teminat vs. öğrenilebilir. Bunların doğrultusunda gelir ve giderlere göre en uygun değerlendirme yapılır, en uygun konut kredisi için başvuru alınır.

Cazip olanaklarıyla dikkati üzerine toplayan Halk Bankası, konut kredisinde 120 aya kadar vadeli imkanlar tanımaktadır. Geri ödeme konusunda da esnek davranan bir politika izleyen banka, düşük faiz oranları da sağlar.

500 – 1.000.000TL arasında çekilecek krediyi minimum 3 maximum 36 ay vadeli seçenekte faiz oranı yüzde 0,8’dir. Aynı kredi minimum 37 maximum 120 ay vadeli seçenekte faiz oranı yüzde 0,89 olarak belirlenmiştir.

Cepten Başvuru

Ev sahibi olmak isteyenlere bir kolaylıkta başvuru yönteminden geçiyor. Müşterilerinin memnuniyeti için çalışan Halkbank kredi başvurusu cepten. Uzun vadeli konut kredisi almak isteyen müşterileri Halkbank şubesi aramadan cep telefonlarından kredi başvurusu yapabiliyor.

Halkbank Hesaplı Evim Kredisi faiz oran seçenekleri konut kredisi yapılandırma için uygun değildir. Yeni ev kredisi almak isteyenlere uygun olan bu faiz oranları seçenekleri ile hesaplı evim kredisi hayat sigortasız ve tahsis ücretsiz avantajlı paket de sunmaktadır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir