Halkbank İhtiyaç Kredi Ürünleri Hakkında

Halkbank müşterilerine ve tüketicilere yönelik olarak farklı ihtiyaç kredisi ürünleri sunmaktadır. Halkbank’ın eğitimden sağlığa, taşıttan eve kadar birçok segmentte kredi ürünleri bulunmaktadır. İhtiyaç kredisi ürünleri şu şekildedir;

 

 

 • Halkbank İhtiyaç Kredileri
 • Halkbank KREDİmini
 • Halkbank Mortgage Dışı Bireysel destek Kredileri
 • Halkbank KKTC İhtiyaç Kredileri
 • Halkbank Eğitim Kredileri
 • Halkbank Enerji Destek Kredileri, şeklindedir.

Halkbank kredi ürünlerinden birçok şekilde başvuru yapabilirsiniz. Halkbank kredi alma internet üzerinden de başvuru yapılabilinmektedir.

Halkbankası KREDİmini Kampanyası Hakkında

 

Eğer düşük tutarlı ve kısa vadeli bir krediye ihtiyacınız varsa Halkbank’ın sunduğu KREDİmini ürünü tam sizin sorununuza çözüm olacaktır.

Halkbank KREDİmini nasıl alınır;

 • Bu kredinin azami tutarı 5 bin Türk lirasıdır
 • Bu kredide azami vade süresi ise 10 aydır.
 • Kredi için uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1,10’dur.
 • Bu kredi Türk lirası cinsinden kullanılabilinmektedir.

Halkbank KREDİmini kampanyası katılım şartları ve özellikleri bu şekildedir. Başvuru yapmak istiyor iseniz evraklarınız ile en yakın Halkbank şubesine başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır.

Halkbank KREDİmini örnek hesaplama;

KREDİmini kapsamında 5 bin TL kredi ve 10 ay ödeme vadesi üzerinden aylık faiz oranı yüzde 1,10 olacaktır. Taksit tutarı 537,01 TL olup vade sonunda geri ödenecek toplam miktar ise 5.370,13 TL olacaktır. Bu kredi için kredi tahsis ücreti ise 25 TL’dir.

Halkbank Kredileri İçin Başvuruda Gerekli Evraklar Listesi

 

 

Halkbank’ın sunduğu kredilerinde yararlanmak isteyen kişiler ve var ise kefilleri için bankanın istemiş olduğu evraklar şunlardır;

Genel belgeler;

 1. Kimlik Belgesi Aslı (Nüfus Cüzdanının veya Ehliyetin veya Pasaportun ) (Üzerinde kimlik numarası yazılı olması gerekmektedir)
 2. Gelir Belgeleriyle alakalı bilgiler;
  1. Kamu çalışanıysanız güncel bordronuz,
  2. Özel Sektör çalışanıysanız güncel bordro yâda maaşınızda haciz veya kesinti olmadığına dair güncel bir yazı gerekmektedir. Bununla birlikte şirketinizin güncel imza sirküleri de getirilmesi gerekir. Ayrıca SGK’dan kredi başvurusu yapan kişinin hizmet dökümü belgesi de istenen evraklar arasındadır.
  3. Emekliyseniz kurumunuza ait emeklilik belgeniz ya da emekli maaşınızı gösteren bankanıza ait hesap cüzdanınız. Ancak emekli olmanıza rağmen aktif olarak çalışıyorsanız çalıştığınız işyerinden destek prim bildirgeniz gerekmektedir.
  4. Serbest meslek sahibiyseniz şirketinizin güncel olan vergi levhası, şirketinizin yıllık gelirvergisi beyannameniz, şirketinize ait işletme hesap özeti ile şirket ticaret sicil gazeteniz gerekmektedir.
  5. Eğer çiftçi iseniz Çiftçilik Belgeniz ve Müstahsil Makbuzlarınız ile Arazinize ait olan tapu veya tapuların fotokopileri gerekmektedir.
  6. Ayrıca faiz geliriniz varsa hesap cüzdanınız, kira geliriniz varsa size ait tapu ya da kira kontratınızın bir fotokopisi gerekmektedir.

(Kredi başvurusunda bulunan kişi maaşını eğer başvuru yapmış olduğu Halkbank şubesi aracılığı ile alıyorsa gelir belgesi vermesine gerek yoktur).

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir