Halkbank İhtiyaç Kredisi İle İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin

Sağlık ,seyahat ,eğitim gibi konulardaki tüm ihtiyaçlarınız için Halkbank ihtiyaç kredisi sorunlarınıza çözüm oluyor.Düğün masraflarınız mı var , arabanızın bakıma mı ihtiyacı var, evinize tadilat mı yapılması gerekiyor, evinizde eşyalar mı yenilenecek?Halkbank 2017 ihtiyaç kredisi bütün sorunlarınızı çözümü olacak.Avantajlı faiz oranları ile ihtiyacınız olan nakit miktarını Halkbank ihtiyaç kredisi ile alabilirsiniz.Ayrıca Halkbank İnternet sitesinden ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi yapmak da mümkün.Bu yöntemle size en uygun Halkbank ihtiyaç kredisini belirleyebilirsiniz.Şubede vakit kaybetmeden ihtiyaç kredisi başvurularınız Halkbank İnternet sitesinden yapabilirsiziniz.Bunun yanında şunu bilmelisiniz ki halkbank kredi başvurusu cepten mümkün olduğunca az kredi masrafı ve faizi ödemenizi sağlıyor.

İnternetten Başvurarak Halkbank İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

 

– Bu işlem için Halkbank İnternet sitesine girmek ve TC Kimlik No ve doğum tarihi bilgilerinizi girmeniz yeterli.Bu bilgiler girildikten sonra güvenlik kodunu girerek sisteme gönderiniz.

-Halkbank müşteri temsilcileri size en kısa zamanda cevap vereceklerdir.

Halkbank 2017 İhtiyaç Kredisi Özellikleri Nelerdir?

 

 

Halkbank ihtiyaç kredisiniz özelliklerini sıralayalım:

-İhtiyaç kredisi başvurularını Halkbank şubelerinde yapabilirsiniz.

-Kredi kampanyası kapsamında 50.000 TL’ye kadar Halkbank ihtiyaç kredisi alınabilir.

-Kredi kampanyası vade seçenekleri 48 aya kadar uzatılabilir.

-Halkbank 2017 ihtiyaç kredisinde aylık %1.20 faiz oranı uygulanmaktadır.

-Halkbank kredi kampanyasında çekilen kredi miktarı üzerinden %0.50 tahsis ücreti ödemesi kesiliyor.

Halkbank çok düşük faiz oranlarıyla müşterileri için çok uygun ihtiyaç kredisi sağlamaktadır.

Örnek Bir Halkbank İhtiyaç Kredi Hesabı:

 

20.000 TL kredi başvurumuzun onaylandığını varsayalım. 48 ay veda seçeneğini tercih edersek bu ihtiyaç kredisine %1.20 oranında faiz uygulanır.Bu seçeneklerle aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 580 TL olacaktır.Kredi tahsis ücreti toplam çekilen kredi tutarının %0.50 ‘si kadar olup ,20.000 TL kredi talebinde bu ücret 100 TL olacaktır.Geri ödenecek olan toplam tutar 27.840 TL olacaktır.

İhtiyaç Kredisine Kimler Hangi Koşullarda Başvuru Yapabilir?

 

 

-18 yaşını doldurmuş TC Devleti vatandaşı olan herkes Halkbank ihtiyaç kredisine başvurabilir.Kredi başvurularını Halkbank şubelerine gelerek yapabilirsiniz.Ayrıca Halkbank İnternet sitesinden de kredi başvuruları alınmaktadır.

-Ayrıca Halkbank’ın çeşit çeşit kredi kampanyası seçenekleri mevcuttur.Vefa Kredisi,Hesaplı Evim Konut Kredisi,Yeşil ışık Taşıt Kredisi,Bordro24 İhtiyaç Kredisi,Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi, Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi,Dost Kredi,Kentsel Dönüşüm Kredisi gibi Halkbank kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Emekliler için Emekli Mini Kampanyası,Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi gibi kampanya seçenekleri mevcuttur.

Halkbank İnternet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi hesaplama yöntemlerini kullanarak kampanyalara özel kredi seçeneklerini belirleyerek size en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.

Halkbank İnternet Sitesinden ya da Şubelerden Yapılan Başvuruların Onaylanması Halinde Gerekli Belgeler:

 

-Üzerinde TC Kimlik No bulunduran kimlik fotokopisi.

, -Başvuruyu yapan kişi adına ikametgah belgesi veya son aylarda ödenmiş elektrik,su vb abonelik faturası.

-Bordro.

Halkbank bu koşullar altında en uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerini sizin için sunuyor.Halkbank’ın bu çok avantajlı kredi imkanlarından yararlanmak için banka şubelerine başvurabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir