Halkbank Mini Kredi Kampanyası Güncel Faiz Oranları

Kurulmuş olduğu 1933 senesinden bu yana köklü bir banka olan Halkbank tüm KOBİ’ler için  can damarı konumundadır. Halkbank her kesimden kişilerin kullanabilmesi amacıyla her durum için uygun olan kredi çeşitleri ile kredi ihtiyacı olan kişilere halkbank ihtiyaç kredisi ile finansman imkanı sağlarken diğer taraftan da ülke ekonomisinin için büyük katkı sağlamaktadır.

Halkbank Kredi Mini Kampanyası

Türkiye Halk Bankası’nda küçük miktarlarda krediye ihtiyacı olan kişilere özel kredi kampanyası da  bulunmaktadır. Halkbank mini kredi  kampanyası aracılığı ile düşük miktarda  miktarda ona ihtiyaçları için kredi kullanma yöntemini tercih eden kişilere kısa vadelerde ve düşük faiz oranları ile  kredi imkanı sağlayan Halkbank  bu kredi kampanyası ile büyük ilgi görüyor. Halkbank tarafından sunulan ve düşük faiz oranları ile düşük tutarlı ihtiyaçları karşılamak için bu kredi türü için  en uzun vade tutarım kolay olarak belirlenmiştir. Halkbank kredi mini kampanyası dahilinde kredi çekmek isteyen kişiler 10 aya kadar vade seçeneklerinden faydalanabilmektedir. Halkbank kredi mini kampanyası için çekilebilecek en yüksek kredi miktarı 5000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.  Halkbank kredi mini kampanyası dahilinde Kredi çekmek isteyen kişiler 10 ay vadeli 5000 Türk lirası Kredi limitli olan bu ihtiyaç kredisi için %1.10 faiz oranıyla kampanyadan faydalanabilmektedir. Halkbank tarafından düzenlenen bu kampanya dahilindeki ihtiyaç kredisinin uygun koşullarda olması sebebiyle pek çok kişi bu krediye ilgi göstermektedir.

Halkbank Kredi Mini Kampanyası Geri Ödemesi Nasıl Oluyor?

Türkiye Halk Bankası tarafından 10 ay vadeli ve %1.10  faiz oranı ile 5 bin Türk Lirası üst limitli olarak verilen ihtiyaç kredisinden  faydalanmak da olan kişiler için kredinin geri ödemesi aylık tutarı 537.01  Türk Lirası  olmaktadır. Basit  bir matematik hesabı ile  hesaplandığı zaman Türkiye Halk Bankası tarafından 10 ay vadeli ve %1.10  faiz oranı ile 5 bin Türk Lirası üst limitli olarak  verilen bu kredinin geri ödemesi 5.370,13 Türk Lirası olmaktadır. Ayrıca Türkiye Halk Bankası tarafından Kredi Mini kampanyasında çekilen her kredi için 25 Türk Lirası Kredi tahsis ücreti de kredi kullanan müşterilerden tahsis edilmektedir. Türkiye Halk Bankası tarafından  10 ay vadeli ve %1.10  faiz oranı ile 5 bin Türk Lirası üst limitli olarak  verilen bu kredinin  Kredi kullanan müşteriye yıllık maliyeti toplam olarak %18,4224  olmaktadır. Bu yıllık toplam  maliyet oranına  vergi,  faiz  ve kredi tahsis ücreti dahil olmakla beraber hayat sigortası masrafları dahil değildir.

Halkbank Mini Kredi Nasıl Çekilir?

Halkbank mini kredi nasıl çekilir sorusunun cevabı oldukça basittir. Halkbank tarafından düzenlenen bu ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve krediye başvuru yapmak için  en yakın Halkbank şubesine müracaat edilmelidir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir