Halkbank Mortgage Bireysel Destek Kredisi Nedir?

Günümüzde insanlar birçok farklı ihtiyacı için bankalardan kredi çekme yoluna başvurmakta ve bankaların kendilerine sunmuş olduğu cazip kredi tekliflerinden yararlanmaktadır. Bu kredi türleri arasında taşıt kredisi, konut kredisi, ihtiyaç kredisi gibi kredi çeşitleri yer almaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak kredi türlerinden bir diğeri de Halkbank mortgage bireysel destek kredisi olarak karşınıza çıkmaktadır. Halkbank Mortgage Bireysel Destek Kredisi nedir, nasıl alınır ve faiz oranları ne kadardır gibi sorularınız için sizinle birlikteyiz.

Halkbank Mortgage Bireysel Destek Kredisi

 

Halkbank Mortgage Bireysel Destek Kredisi, hayalinizdeki eve sahip olabilmeniz için Halkbank tarafından size sunulan bir kredi türüdür. Düşük faiz oranlarına ve uzun vade fırsatına sahip olan bu kredi ile sahip olmak istediğiniz eve ulaşmanız hayal olmaktan çıkacaktır. Hesaplı Evim Konut Paketi olarak size sunulan mortgage bireysel destek kredisinde, bütçenize en uygun ödeme seçenekleri ve vade imkanı ile ev sahibi olmanız sağlanmaktadır. Bu kredi türünün en büyük özelliklerinden biri taksitleri aylık olarak istediğiniz şekilde düzenleyebiliyor olmanızdır. Bu kredide taksitleri ister aylık eşit miktarlarda bölebilir ya da her aya ayrı bir ödeme tutarı belirleyebilirsiniz. Kredi içinde yer alan fırsatlardan bir diğeri de 3 ay taksit erteleme imkanının size sunulmasıdır.

Halkbank Mortgage Bireysel Destek Kredisi Nasıl Alınır

 

Halkbank Mortgage Bireysel Destek Kredisi alabilmek için Halkbank kredi sorgulama ekranına giriş yapabilirsiniz. Sizin için özel olarak hazırlanmış olan Hesaplı Evim Konut Paketi imkanlarını ve faiz oranlarını detaylı bir şekilde öğrendikten sonra, kredi başvuru ekranından kolayca krediye başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Halkbank Mortgage Bireysel Destek Kredisi alabilmek için en kolay ve en güvenilir yollardan biri de size en yakın olan Halkbank şubesine giderek kredi başvurusunda bulunmaktır. Bireysel müşteri temsilciniz ile kısa bir görüşme sonrasında kredi başvurunuzu kolayca gerçekleştirmiş olursunuz.

Başvuru Evrakları Nelerdir

 

Halkbank Mortgage Bireysel Destek Kredisi Hesaplı Evim Konut Paketi için gerekli olan başvuru evrakları ise şu şekildedir;

  • Nüfus cüzdanı – pasaport ya da ehliyet (TC kimlik no yazılı olmalı)
  • İkametgah belgesi
  • Gelir belgesi
  • Varsa ek gelir belgesi
  • Kefil (bankanın talep ettiği durumlarda geçerlidir)
  • Satın alınmak istenen konutun kat mülkiyetli tapu örneği

Halkbank Mortgage Bireysel Destek Kredisi Faiz Oranları

 

Halkbank konut kredisi faiz oranları 2017 yılına baktığımızda, bankanın çok yüksek faiz oranlarına sahip olmadığını görmemiz mümkündür. 100.000 TL Hesaplı Konut Kredisinde 36 ay vadeye %0,80 oranında faiz uygulanırken, aynı miktardaki krediye 120 ay vade ile %0,89 oranında aylık faiz yansıtılmaktadır. Uzun vadede ödeme imkanını size sunan Halkbank Mortgage Bireysel Destek Kredisi, düşük faiz uygulaması ile istediğiniz ve hayal ettiğiniz evi satın alabilmeniz için size büyük destek sağlamaktadır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir