Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi

HALKBANK, tüm hızıyla tüm vatandaşları maddi açıdan rahatlatmak için çaba sarf etmeye devam ediyor. Eğitim için bütçeye katkıda bulunurken, özel sektör çalışanı için ayrı bir kredi paketi hazırlamaktadır. Hesaplı konut kredilerinden ihtiyaç kredilerinin tümünde hizmet veren HALKBANK, emeklileri mutlu etmenin garantisini de sunarak, onlara cazip ödeme imkanları tanımaktadır. Emekli olan her kimsenin mutluluğu HALKBANK için zor olmamakla birlikte, cazip ödeme koşullarıyla her emeklinin önünü açmaktadır. Emeklilere zor gelmeden ödeyebileceği miktarlarda uygun taksit avantajlarıyla HALKBANK emeklilerin yaşantısında önemli bir yer edinmektedir. Halkbank mutlu emekli ihtiyaç kredisi tüm emeklilerin huzuruna huzur katmakta onların yüzlerinden tebessüm eksik olmaması için uğraş vermektedir.

Emekliye Kredi Veren Bankalar

  • GARANTİ BANKASI
  • ŞEKERBANK
  • DENİZBANK
  • İŞ BANKASI
  • INGBANK
  • HALKBANK’ dır

Emeklilere kredi veren bankalardır. Bu bankaların şubelerinin müşteri temsilciliğinden yararlanarak kredi başvuruları yapılmaktadır. Ayrıca internet üzerinden online işlemler yoluyla da kredi başvuruları yapılması mümkündür.

HALKBANK ülkenin geçmişten günümüze kadar gelmesini sağlayan tüm emeklileri gönül borcunu karşılamak için MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİ PAKETİNİ ortaya çıkarmıştır. Masraflı ya da masrafsız olmak üzere bütçenin ya da maddiyatın çok sıkıntıya girmeden krediyi ödeme kolaylığı sağlamıştır.

Mutlu emekli ihtiyaç kredisi, 10bin tl’lik çekilen kredi üzerinden 48 ay vadeyle ödeme imkanı sunmaktadır. Burada tahsis ücreti 52.5tl iken taksit tutarı 285tl olmaktadır. Böylelikle aylık faiz oranı yüzde 1.13 olmakla birlikte yıllık maliyet oranı yüzde 17.8815 olacaktır. Şayet tahsis ücreti alınmazsa 10bin ‘tl lik çekilen kredi 48 ay boyunca aylık taksit miktarı 289tl olmaktadır ve aylık faiz oranı yüzde 1.19’dur. Bu da yıllık toplam maliyet oranı yüzde 18.5480’ a tekabül etmektedir.

Şayet emekli olarak 50bin tl ‘lik kredi çekildiyse masrafsız yani tahsis ücreti alınmaz ise yıllık toplam maliyet oranı yüzde 18. 5480 olmakla beraber taksit ücreti 1.446 tl’dir. Aylık faiz oranı ise yüzde 1.19 olacaktır. Ancak masrafı 262.5tl olan kredi tercih edilirse aylık taksit tutarı 1.424tl olup aylık faiz oranı yüzde 1.13’tür.Bu tercihin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 17. 8815 olacaktır.

Halkbank Mutlu Emekli Kredisi Şartları

  1. Tahsis ücretine %5 oranında banka sigorta muamele vergisi tahsis edilmiştir.
  2. Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi miktarına bağlı olarak değişmektedir
  3. 50 yaşında bir erkek müşteri için yıllık sigorta primi 99tl’dir.
  4. Halk bank gerektiğinde kredi olanaklarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Uygun faiz oranlı mutlu emekli kredisi her türlü harcamalar için tüketici ihtiyaçları karşılanmaktadır. Ayrıca vadelerin uzunluğu ile kredi ödeme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmek mümkündür. Dolayısıyla, HALKBANK emeklileri memnun etme konusundaki başarısıyla öne geçmeyi başarmaktadır. Siz de birer emekli iseniz bankanın yakın şubesine giderek ya da internet bankacılığı yardımıyla krediden faydalanabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir