Halkbank’tan %0,27 Faizli Halk Günü Kredisi

 

Halkbank kuruluşunun 72. Yıldönümü şerefine oldukça cazip bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Halkbank tarafından yapılan açıklamaya göre aylık sadece % 0,27 faiz oranı ile Tüketici Kredisi kullanılabilecek.

48 aya kadar vade seçeneklerinin sunulduğu kampanya kapsamında 25.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilecek. aylık %0,72 ve üzeri faizli seçeneklerle kredi kullanan müşterilere ise 1 gr altın hediyeli altın hesabı hediye edilecek.

28 Mayıs 2010 tarihine kadar geçerli olcak kampanya süresi boyunca Taşıt Kredisi ve Konut Kredisi kullanacak müşterilere de kredi masraflarında yüzde 50 indirim uygulanacak.

Halkbank’ın kuruluşunun 72. Yıldönümü nedeni ile düzenlemiş olduğu “Halk Günü Kredi Kampanyası” hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Halkbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

7 Yorum

  1. krediyı kimler alacak herkes alabiliyormu örnegin ben kredi kartı maduruyum icralık oldum şuanda 8000 tlye bütün borçlarımı kapata biliyorum 950 net maaşım var bende bu krediden yararlanıp icralarımı kaldıra bilirmiyim

  2. emekli olmam için 25000 tl ye ihtiyacım var yurtdışı primleri odemek için.evide ipotek edebilirim.evraklar ssk da hazır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir