Halkbank’tan Esnaf ve Sanatkarlarımıza Özel Krediler

Bağlantı Kobi kredileri olarak da bilinen esnaf kredileri ile esnaflarımıza yardımcı olmayı  ve ihtiyaçlarını gidermeye yönelik paketler hazırlayan Halkbank esnaf ve sanatkarlara özel kredi en uygun şarttaki kredi imkanları ile  birçok avantajı esnaf ve sanatkarlara sunuyor. Halkbank hazırlamış olduğu KOBİ konsepti dahilinde esnaf destek paketleri ve yeni esnaf kredisi ürünleriyle dikkat çekiyor.  Halkbank hem yeni esnaf kredisi seçenekleri hem de esnaf destek paketleri ile sunduğu hizmetlerle gerek finansman gerek  bankacılık hizmetleri ile  esnafların her zaman yanında olduğunu ve  onlara destek verdiğini hissettiriyor.

BağlantıGüncel Halbank Esnaf Kredisi Kampanyaları

Halkbank KOBİ konsepti dahilinde; 150 bin  Türk Lirası üst limiti ile işletmeler için sermaye finansmanı sağlanıyor.  Esnaf ve Sanatkarlar Kredi  ve Kefalet Kooperatifleri (ESKKK) tarafından kefil olunması ile yılda yüzde 4 oranından başlayan kredi faizleri ile kredi  kullanabilme imkanı sunuluyor. Hazine faiz desteğine sahip olan Halkbank esnaf kredisi imkanları dışında halk esnaf destek paketi sayesinde ayrıcalıklı imkanlara da sahip olunabiliyor.

Halkbank Esnaf ve Sanatkarlar Kredi  ve Kefalet Kooperatifleri (ESKKK) Kefaleti ile Krediler

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi  ve Kefalet Kooperatifleri kefaleti ile Halkbank’tan esnaf yatırımları olduğu işletmelerin  ihtiyaçları için bütçeye uygun olarak birçok esnaf kredi seçenekleri bulunuyor.

Halkbank İşletme Kredisi seçenekleri ile hammadde ve döner sermaye ihtiyaçları  bulunan esnaflar için aylık 3 aylık veya 6 aylık ödeme periyotları ile  60 ay vade üst sınırı ile bağlı bulunulan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi  ve Kefalet Kooperatifleri’nin  risk grubu değerlendirilerek  75.000, 100.000 veya 150.000 Türk Lirası  gibi rakamlarda  kredi çekme imkanı bulunuyor.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi  ve Kefalet Kooperatifleri Kefaleti Olmaksızın Kullandırılabilen Esnaf Kredileri

Halkbank telefon sunulan esnaf kredilerine başvurmak için Esnaf ve Sanatkarlar Kredi  ve Kefalet Kooperatifleri kefaleti olma zorunluluğu bulunmuyor. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi  ve Kefalet Kooperatifleri kefaleti olmadan sadece hazine tarafından sunulan destek ile avantajlı koşullarına uygun faiz oranları ile Halkbank işletme kredileri de kullanılabiliyor. Bu kredi seçeneği ile yine 60 ay vade ve 150 bin Türk Lirası üst limiti olmak üzere aylık, 3 aylık veya 6 aylık kredi kullanmak mümkün.

Halkbank Sıfır Faizli Esnaf Kredileri

2012 yılında  resmi gazetede Resmi Gazete’de yayınlanan 6322 sayılı kanuna göre  unutulmaya yüz tutmuş meslekler ile ilgili en az 3 yıllık usta belgesi sahibi ve son 1 yıldır kendi adına bir işletme sahibi olan kişiler sıfır faizli esnaf kredisine başvurma hakkına sahip oluyor.

Halkbank Esnaf Destek Paketi

KOBİ kategorisine giren esnaf ve sanatkar müşteriler ve sahip oldukları işletmeler için Halkbank esnaf destek paketi ile ödemesiz dönemli,  dönemsel taksitli,  aylık veya 3 aylık  ödeme seçenekleri ile esnaf kredisi imkanı da sunuluyor. 150 bin Türk Lirası’na kadar 36 ay vade üst limiti ile sunulan bu kadar için ödemesiz dönem en fazla ilk 6 ay için uygulanabiliyor.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir