Hangi Bankanın Bahar Kredisi En Uygun

Bahar aylarında ihtiyaçların çok daha kolay bir şekilde karşılanabilmesi için bir çok banka çeşit çeşit avantajlı bahar kredisi kampanyaları düzenlemektedir. Bazı bankalar faiz oranını yüksek tutmamakla beraber bazı bankalarda vade miktarını daha çok yaparak kredileri daha avantajlı hale getirmektedir.

İşte avantajlı bahar kredisi kampanyası düzenleyen bankalar!

– İş Bankası Bahar Kredisi

En avantajlı bahar kredisi kampanyaları listesinde ilk sırada yer almaktadır. İş Bankasının sunduğu avantajlı bahar kredisi maksimum olarak 25 bin Türk Lirası ile sınırlı kalmaktadır. Kampanyadaki kredinin faiz oranı ise %1,35 faiz oranıdır. Kredinizi 48 aya kadar varan vade seçenekleri ile çekebilirsiniz. Eğer 25 bin Türk Lirasını 48 ay vade olarak çekerseniz aylık ödeme tutarınız 752 Türk Lirası olacaktır.  Kampanyanın en avantajlı özelliklerinden biri de eğer ki kredi koşullarını sağlıyorsanız bankaya gitmenize dahi gerek kalmadan hesabınıza istediğiniz tutar yatırılmaktadır.

– Ing Bank Bahar Kredisi 2017

Ing Bank bahar kredisini 3 aydan başlayıp 48 aya varan vade seçenenekleri sunmaktadır. Müşterinin banka kredisi notuna göre de faiz oranlarını esnek tutmaktadır. Banka kredisi notu 1850 üstü olan müşterilere özel olarak  %1,09 faiz oranı uygulamaktadır. Ing Bank’ın bahar kredisini çekmeniz durumunda da binde 5 oranında dosya masraf kesintisi yaşanmaktadır. Aylık olarak 200 Türk Lirası ödeme ile çekebileceğiniz ihtiyaç kredisi için ise banka şartlarını yerine getirmeniz durumunda bankaya gitmeden hesabınıza kredi aktarımı yapılmaktadır.

– Yapı Kredi Bahar Kredisi 

Yapı Kredi Banka’sı da sunduğu cazip faiz oranı ile listede en avantajlı bahar kredisi olarak değerlendirilmektedir. % 1,25 faiz oranı uygulayan Yapı Kredi günde 10 Türk Lirası ile 10.000 Türk Lirası kadarlık bir kredi çekme imkanı sağlamaktadır. Kredinin faiz oranları ile birlikte toplam tutarı 13.400 Türk Lirası kadardır.  Yapı Kredinin bu avantajlı kampanyasından yararlanmak için son gün ise 23 Haziran.

– TEB bahar kredisi 

Türkiye’nin ekonomi bankası TEB, CEPTETEB kampanyası ile birlikte baharda ihtiyaçların daha kolay karşılanmasını sağlamaktadır. 1.000 ila 20.000 Türk Lirası arasında çekebileceğiniz kredi için faiz oranı da %1,35 olarak işlemektedir. Kampanyanın bir diğer avantajı da tahsis ücreti almamaktadır. Mobil üzerinden internet bankacılığı sayesinde kredi başvuru işleminizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca gerekli belgeler için sadece nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi yeterli olacaktır.

– Garanti Bahar Kredisi 

Bayram gelmeden ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde sağlayan Garanti Bankası %1,29 faiz oranı ile de kredi çekmenizi kolay bir hale getiriyor. Kredi için üst limit ise 25.000 TL olmaktadır. 3 aydan 48 aya kadar vade imkanı sunmaktadır.

Siz de ihtiyaçlarınızı daha uygun bir şekilde karşılamak istiyorsanız bankaların birbirinden cazip avantajlarını değerlendirip kendinize en uygun olan kredi başvurunuza bir an önce başlayın.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir