Her İhtiyaca Uygun Maxipara Kart

Artık günümüz teknolojisi de arttıkça doğru orantılı olarak ihtiyaçlarımız da artmaktadır. İnternet’te,sosyal medya da gördüğümüz bir çok etkinlik, aktivite, sosyal ve kültürel aktiviteler görmekteyiz.Bazen ya ay sonudur ya da nakde sıkışmışızdır hep erteleriz ya işte bunlar için ayağınıza kadar gelen biri var artık. Hem hesabınızı bilmenizi limitinizi kendinizin belirleyebileceği birisi.İş Bankası’nın size sunmuş olduğu MaxiPara Kart.

Ne bir bankamatik kartı ne bir kredi kartıdır.Kendi limitinizi kendinizin belirleyebileceği,yüklediğiniz bakiye kadar harcama,alışveriş yapabileceğiniz ve bu alışverişlerden maxipuan kazanabilirsiniz.Kazanacağınız maximum puanları,maximum iş yerlerinde dilediğinizce kullanabilirsiniz.Dilerseniz MaxiPara Kart’ınızı nakit çekime kapatabilirsiniz.Dilediğiniz zaman yeniden para yükleyebilirsiniz.Hesabınıza talimat vererek haftalık,aylık veya 3 aylık dönemlerde kartınıza para yatırılmasını talep edebilir,belli bakiyenin altına indiğinde tekrar yükleme talimatı verebilirsiniz.

MaxiPara Kart Çeşitleri Nelerdir?

MaxiPara Kart sadece tek tip kart size sunmaz.MaxiPara Gençlik(+18) Kart,MaxiPara Gençlik(-18) Kart ve MaxiPara Hediye Kart seçenekleri bulunmaktadır.Öncellikle bu kart seçeneklerine kısaca değinelim:

  • MaxiPara Gençlik(+18) Kart:

18 yaşını doldurmuş çocuğunuz için bu kart tam da size göre!Bu kart sayesinde çocuğunuzun istediği kredi kartı ihtiyacını ona güzel bir süpriz olarak hediye edebilir limitini ise siz belirleyip süpriz bir sonuçla karşılaşmamış olursunuz.İsterseniz kartı nakit çekimine kapatabilirsiniz.Çocuğunuza güzel süpriz yaşatmak için çok güzel değil mi?

  • MaxiPara Gençlik(-18) Kart:

Bu kart 18 yaşından küçük çocuğunuz için eşsiz bir fırsat!Hem harcamalarını takip edebilir hem de parasını güvenle taşıdığından emin olabilirsiniz.Karta yüklediğiniz bakiye kadar harcanabileceği için bu seçenekte de süpriz bir sorunlar karşılaşmazsınız.İsterseniz kartı nakit çekme özelliğini kapatabilir,isterseniz bakiyeyi arttırabilir yada azaltabilirsiniz.Üstelik çocuğunuzun İş Bankası’nda hesabı olmasına gerek de yok sadece sizin İş Bankası müşterisi olmanız yeterlidir.

  • MaxiPara Hediye Kart:

Artık arkadaşıma,eşime,sevgilime ne hediye almalıyım derdine son!İş Bankası MaxiPara Hediye Kart’a yükleyeceğiniz bakiye ile hem ‘hediye ne almalıyım?’ derdine son veren güzel bir seçenek.Karta en fazla 300 TL yüklenebilir ve kartı hediye edeceğiniz kişinin İş Bankası müşterisi olmasına da gerek yok.

  • MaxiPara Sinema Kart:

Bu kart sayesinde sinema aktivitelerini daha kolay,daha pratik yapabilirsiniz.Hatta arkadaşınıza,sevgilinize,eşinize dostunuza hediye edebilirsiniz.MaxiPara Sinema Kart’ınıza en az 50 TL’lik yükleme yaparak alabilirsiniz.Her yükleme tutarının en az 50 TL olması ve 1 yıl boyunca 2000 TL’lik ödeme yapabilirsiniz.MaxiPara Sinema Kart ile nakit çekilemez.Siz de Cinemaximum üyesi sinema salonlarından dilediğiniz gibi filminizi seyredebilirsiniz.Şimdikden iyi seyirler!

MaxiPara Kart’a Nerden Başvurabilirim?

MaxiPara Kart’ınıza İş Bankası Müşteri Hizmetleri numarası olan 0850 724 0 724 numaradan,İş Bankası Şube’lerinden veya İş Bankası İnternet sitesinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.MaxiPara Sinema Kart’ınızı ise aşağıda verilen Cinemaximum’lardan ve iş bankası şubelerinden alabilirsiniz:

MaxiPara Sinema Kart’ını Alabileceğiniz Cinemaximum’lar:

Cinemaximum Nautilus, Cinemaximum Cevahir, Cinemaximum Capacity, Cinemaximum Meydan, Cinemaximum Palladium, Cinemaximum Forum İstanbul, Cinemaximum İstinye Park, Cinemaximum Akbatı, Cinemaximum Kanyon.

MaxiPara Sinema Kart’ını Alabileceğiniz İş Bankası Şubeleri:

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasındaki:Caddebostan,Rıhtım Kadıköy,Acıbadem,4.Levent,Çarşı Bakırköy,Göktürk,Nişantaşı,Teşvikiye,Beyoğlu,Parmakkapı,Galatasaray,Çarşı Kadıköy,Bahariye,Esenyurt,Viaport AVM,Kızıltoprak,Ataşehir ve Çarşı Ümraniye şubelerinden kartınızı teslim alabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir