HSBC Advance ve Premier’e Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

HSBC; Sizi Hatırlayan Banka

Öncelikle Premier Nedir? sorusundan başlayalım; zaman hızla ilerliyor, Fatma’nın mezuniyetini daha dün gibi hatırlıyoruz. İlk hesabını bizim şube de açmıştık. Geniş bir yeşil alanda minik bir eve sahip olmak istiyordu Fatma Hanım. En sevdiği şey, minicik bahçesinde domates yetiştirmekti. Hepsini gerçekleştirmiş. İyi günlerde oturun Fatma Hanım. Japonya seyahatinizi uzun uzadıya konuşmuştuk. Tüm planlarınızın yolunda gitmesine çok ama çok sevindik. İşlerinizi bitirip bir an önce emeklilik hayalleri kuruyordunuz. Küçük ve huzur dolu evinizde yaşayacaktınız. Çokta zengin olma hayaliniz yoktu, sağlıklı ve huzur dolu bir hayatın sizin için daha anlamlı olduğunu biliyoruz. Evet hatırlıyoruz.

Tüm bunlar Fatma Hanım, sizin hayalleriniz değil mi?

Bu yazımızı buraya kadar okumayı başardıysanız, HSBC ‘nin sizi neden bu kadar iyi tanıdığını anlamışsınız demektir. Kısaca özetlemek gerekirse;

HSBC Premier  diyor ki;  “bizlerin odak noktası, sizin ekonominiz” .

HSBC Premier demek; HSBC ihtiyaç kredisi ile bireysel ekonomik ihtiyaçlarınızı, önceliklerinize göre hareketlendirip daha da uygun yönetebilmeniz için size özel bankacılık hizmetleri sağlıyor demek.

HSBC, hayallerinizi, arzularınızı unutmayan, sizi hatırlayan bankanız.

HSBC Advance ve Premier İhtiyaç Kredileri

İhtiyaç kredileri ve HSBC kredi kampanyaları tüm bankaların tüketicilere özel kredi kampanyalarından yalnızca biridir. Özel günlerde gereksinim duyduğumuz bu krediler hepimizde sıcak günlerde serin su etkisi yaratmayı  başarmışlardır. Düğün, nişan, sünnet, özel davet, açılış partileri, ev tadilatları, ev eşya alımları, ofis araç ve gereçleri, okul masrafları, yeni iş kurma planları gibi çeşitli ihtiyaçlarımıza karşılık bulduğumuz kredilere, ihtiyaç kredileri diyoruz.

Bu krediler genellikle 1.000 tl den teklif edilir, bu fiyatlar üzerinden ödemeler oldukça kolaydır. Fakat tüm bankalar aralarında kıyasıya rekabet ettikleri için, kredi alma süreçlerini maksimum hızlandırmışlardır. Herkese kefilsiz ihtiyaç kredi imkanı sağlayan bankaların bu kampanya süreçlerini kaçırmamanızı tavsiye deriz.

HSBC Advance ve Premier İçin Kredisi Kampanyası

Hsbc kredi başvurusu için, masrafsız ve masrafsız ihtiyaç kredileri olarak 2 seçeneğiniz var. Bireysel özel kredi, ihtiyaç kredisi, tüketen kredisi veya emlak kredi başvurularınızda gerekli koşulların sağlandığını düşünürsek, işlemleriniz en kısa sürede sonuçlanabiliyor. Birçok banka müşterisi ya da müşteri olmayan kişiler ön bilgiler aşamasını geçemeden kredi başvuruları olumsuz sonuçlanabiliyor. Bu gibi olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmamak için, uzun zamandır ödemekte geciktirme yaşadığınız faturalarınızı, faizle tekabül kalmış kart borçlarınızı maksimum derecede azaltıp hatta tamamen kapatabilmeniz mümkün ise bankalar tarafında temiz karneniz ile daha çabuk işlem görerek kredi çekme şansını yakalayabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra tüm bankaların ortak üyeliğinin olduğu Kredi Kayıt Ofisi’nin veritabanında müşterilerle ilgili hesap bilgileri yer almaktadır.

Burada ise şu gibi detaylara yer veriliyor;

  • Müşteri ödemeleri sorunsuz bir şekilde devam ediyor.
  • Müşteri ödemelerinde sürekli gecikmeler yaşanıyor.
  • Müşteri  27 Ocak 2017’den bu yana ödeme yapmıyor.
  • Müşteri hesabı özel takiptedir.
  • Müşteri hesabı kanuni işlem takip sürecine girmiştir.

Sizlerde HSBC’nin size özel Advance ve Premier İhtiyaç Kredisi Kampanyası’ndan yararlanmak istiyorsanız size en yakın HSBC Banka Şubesine giderek başvurunuzu yapın.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir