HSBC Bank da Kredi Faizlerinizi İade Edecek

.

Son günlerde hareketlenen kredi piyasaları, bankaları da yeni kampanyalar düzenleyerek müşteri çekme yarışına itti. Son günlerde bankalardan gelen faiz indirimi ve kredi kampanyası haberleri ise kredi ihtiyacı bulunanları oldukça sevindirdi.

HSBC Bank da yeni kampanya ile adını duyuran bankalar arasında yerini aldı. HSBC tarafından bugün duyurulan “Faiz İadeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası“, daha önce Finansbank’ın Bumerang Kredisinde karşılaştığımız kampanyanın bir benzeri. Kullandığınız kredinizin taksitlerini erken yada geç ödememek kaydı ile size ödediğiniz kredi faizlerinin iadesi yapılıyor.

Kredi taksitlerinizi tam zamanında ödemeniz halinde taksitlerinizin bitiminde size 15 gün içerisinde ödediğiniz faizin tamamı yada bir kısmı topluca iade ediliyor. Kredi faizinin iadesi, 6-12 ay arasındaki kredilerinizde ödediğiniz faizin iade oranı %100’ü, 13-18 ay arasındaki vadelerde %75’i ve 19-24 ay arasındaki vadelerde de %50’si şeklinde belirlenmiş.

Kredi masrafları, vergiler vb. giderler de iade edilecek faiz oranına dahil değildir.

24 aya kadar vade seçeneği bulunan ve 5.000 TL’ye kadar kredi kullanabileceğiniz “Faiz İadeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası”, 30 Haziran 2009 tarihine kadar geçerli olacak.

Kredi taksitlerinizi erken yada geç olmamak kaydı ile tam gününde ödeyebileceğinizi düşünüyorsanız değerlendirebileceğiniz bir seçenek. Ancak herhangi bir aksaklık durumunda diğer bankaların faiz oranlarından daha yüksek olan kredi faizi cebinizden çıkabilir.

Kampanya hakkında HSBC şubelerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

.

BankPozitif’in 87 TL’den başlayan taksitlerle kolay, hızlı ve pratik kredi kullandığı WebKredi kampanyası kapsamında kolay ve zahmetsizce kredi kullanmak için B U R A D A N kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

12 Yorum

 1. ben özel sektörde calışıyorum aylıgım 567 mılyon olaralak alıyorum her hangı baır borcum yok 6 mılyar kredı cekmek ıstıyorum bana ne kadar kredı verebılırsınız ıhtıyac kredı olarak.

  1. Sayın Arslan Bey;

   Sitemizin bankalarla hiçbir bağı bulunmamaktadır. Bu nedenle sitemizi takip ederek size en uygun kampanyaya başvurmalısınız. Kredi sicilinize göre bankalar sizi değerlendirecek ve eğer kredi kullandırmaya karar verirlerse sizi kullanabileceğiniz limit hakkında bilgilendireceklerdir.

 2. sözleşmeli personel olarak 6 yıldır aynı işte çalışmaktayım.3000 tl borcum var kredi kampanyanızdan yararlanabilirmiyim.

  1. Sayın Filiz Hanım;

   Öncelikle sitemizin bankalarla bir bağının bulunmadığını belirtmek istiyoruz. 6 yıldır aynı işte çalışmakta olduğunuzu belirtmişsiniz. Banka tarafından yapılacak kredi istihbaratınız olumlu sonuçlanırsa yani siciliniz temizse 3.000 TL krediyi kullanabileceğinizi tahmin ediyoruz. Kredi kullandırma kararını kesin olarak bankalar vereceğinden, kredi başvurusunda bulunup sonucunu beklemenizi öneririz.

  1. Sayın Orhan Bey;

   Size verilecek kredi miktarı, kredi kullanmak istediğiniz banka ve kredi kampanyasına göre değişebilir. Sitemizin bankalarla hiçbir ilgisi bulunmadığından bu konuda net bir cevap veremiyoruz. Ancak kredi sicilinizin temiz olması halinde maaşınızın 10 katına kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi miktarı size, kredi kullanacağınız bankaya ve yararlanmak istediğiniz kampanyaya göre değişiklik gösterecektir.

 3. hsbc den ıhtıyaç kredısi aldım zamanında ve az da olsa fazla ödeme yapıyorum benden kesıntının çok fazla kesıldığını düşünüyorum borcum bıttene kadar gününde ödeme yaparsam bana kesıntım olan ücret tarafıma verılırmi birde borcum ne kadar kalmış bılmıyorum onuda nasıl ögrene bılırım ilginiz için şimdiden başarılar dılerim tşkler.

  1. Sayın Mehmet Bey;

   Öncelikle kullandığınız kredinin “Faiz İadeli Kredi Kampanyası” olduğundan emin olmak lazım. Eğer bu kampanya dahilinde kredi kullanmışsanız vede taksitlerinizi zamanında ve tam olarak öderseniz kredi faizlerinizi elbette geri alabilirsiniz. Faiz iadesi için fazla ödeme de yapmamalısınız, çünkü erken ödemeler de şartların dışında sayılıyor.

   Kredi borcunuza gelince; Kalan kredi borçlarınızla ilgili kredi kullandığınız banka şubesinden bilgi almalısınız. Sitemizin bankalarla hiçbir bağı bulunmamaktadır.

 4. yaklaşik iki senedir kredi kartınızı kulanıyorum 5000tl krediye ihtiyaçim var serbes çalişiyorum ssk var isteye baglı kredi alabılirmiyim

  1. Sayın Elmas Hn;

   Sitemizin herhangi bir bağlantısı bulunmadığından, çekmek istediğiniz kredi konusunda bankanıza müracaat etmeli ve bankanızdan bilgi talep etmelisiniz.

 5. 2.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum ama sigortam yeni başlatıldı 3 ay dolmadan verilmiyormuş herhangi bilginiz varmı bu konuda?

 6. 2.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum ama sigortam yeni başlatıldı 3 ay dolmadan verilmiyormuş herhangi bilginiz varmı bu konuda? Yada sigortasız bu krediyi vericek bi banka varmıdır?

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir