Hsbc İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Hsbc ihtiyaç kredisi faiz oranları

İhtiyaç kredilerine başvurabilmenin artık çok kolay olduğu modern dönemde, buna bağlı olarak alternatiflerde de büyük artış yaşandı. Artık tüm bankalar müşterilerine ve müşterisi olmayan tüketicilere çok sayıda kredi imkanı sunmaktadır. Bu krediler kendi içlerinde faiz oranları, vade seçenekleri ve ödeme planları ile farklılıklar göstermektedir. Bankalar müşteri kazanmak adına ve ihtiyaç halinde, başvuru yapan kişinin acil nakit ihtiyacını karşılamak adına ihtiyaç kredileri konusunda çok sayıda kolaylık sağlayan kampanyalar sapğlamaktadır.

Hal böyle olunca, müşteri ve tüketici açısından da bu kredi olanakları arasından seçim yapmak zorlaşmaktadır. Hangi ödeme planı, hangi vade süresi ve hangi faiz oranının onlar için avantajlı olabileceğini tespit edebilmek adına sıkı bir araştırma yapmaları gerekmektedir. Çünkü artık bankalar kendi içlerinde de çok sayıda farklı kampanyayı sunarak alternatif yaratmaktadır.

UYGUN KREDİ FIRSATI HSBC’DE!

HSBC bankası müşterilerine daha fazla kolaylık sağlayabilmek adına kredi alternatifi olarak 2 farklı seçenek sunmaktadır. Her iki alternatifiyle de oldukça cazip faiz oranları ve vade seçenekleri sunan HSBC “İhtiyaç Kredisi Kampanyası” ve “Premier ve Advance İhtiyaç Kredisi Kampanyası” ile dikkat çekiyor.

Ayrıca eğer kredi notunuz konusunda tereddütlü ve problemliyseniz hsbc kredi notu düşüklere kredi sağlamasıyla bilinen bankalar arasında yer almaktadır.

Şimdi hsbc kredi başvurusu yap işleminizi gerçekleştirmeden önce faiz oranı hesaplamasını şu şekilde değerlendirebilirsiniz;

HSBC Bankası’ndan alacağınız İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında 10.000 TL talep ettiğiniz takdirde; uygulanacak olan faiz oranı 24 aya kadar vade seçtiğinizde %1.37 olacaktır. Eğer 48 ay vade seçerseniz bu faiz oranı %1.45 olacaktır. Eğer vade seçeneğinizi 48 ay olarak belirlerseniz aylık taksit tutarınız 309.1 TL olacaktır. Vade seçeneğiniz 34 ay olduğunda aylık ödeme tutarınız ise 507.63 TL olarak hesaplanacaktır.

Eğer HSBC Bankası’nın Advance müşterisiyseniz ve 10.000 TL kullanacak olursanız, uygulanacak olan faiz oranı vadeye göre değişiklik göstermeyecektir ve kredinizi sabit %1.26 faiz oranıyla alabileceksiniz. Bu halde vade seçeneğiniz eğer 48 ay olursa aylık ödemeniz 300.57 TL olacaktır. Eğer vade seçeneğiniz 24 ay olursa 499.94 TL olacaktır.

Bu değerlendirmelere dayalı olarak HSBC Bankası’ndan kredi almak isterseniz, hsbc kredi başvurusu cepten çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. SMS yolu ile cepten başvurmak için KREDI yazıp 4499’a yollayın başvurunuzu anında gerçekleştirin.

Eğer başvurunuzu internet üzerinden online olarak, kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmek istiyorsanız başvurunuzu HSBC Bankası’nın resmi internet sayfasında yer alan Bireysel Bankacılık hizmetlerinden İhtiyaç Kredisi sekmesine giderek yapabilirsiniz.

Ayrıca size en yakın HSBC Bankası şubesine giderek, evraksız kefilsiz ihtiyaç kredisi başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve acil ihtiyaçlarınız için lazım olan finansmanı kısa süre içerisinde elde edebilirsiniz. Ayrıca şubelerde yer alan kataloglardan diğer kredi kampanyalarından da haberdar olabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir