Hsbc İle Motorlu Taşıtlar Verginizi 3 Taksitte Ödeyin!

Aracı olanlar için Motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri kimi zaman büyük bir sıkıntı yaratmaktadır. Ödemelerinin yüksek miktarda olması ve taksit imkanının olmaması halinde nakit sıkışıklığı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda ya ödemenizi yapamamaktasınız ya da ödeme tarihiniz gecikmeye girmektedir. Bu duruma maruz kalmamanız için HSBC Bank, size motorlu taşıtlar vergisi ödemelerinde kolaylık sağlıyor. HSBC motorlu taşıtlar vergisi 2017 yılı için de geleneğini sürdürüyor. Yapmış olduğu düzenli kampanyalar ile adını duyuran HSBC bankası, MTV ödemelerinde sağladığı taksit kolaylığı ile de, her zamanki geleneğini sürdürmeye devam ediyor ve sizlerin daha avantajlı olabilmesi için gereken kampanyalarına her geçen gün bir yenisini eklemeye devam ediyor.

HSBC ile motorlu taşıtlar vergisi ödemesini yapmak artık çok kolay!

HSBC’ nin size sağlamış olduğu bir kolaylık motorlu taşıtlar vergisi (MTV) ödemesinde size taksit imkanını sağlamasıdır. HSBC motorlu taşıtlar vergisi kaç taksit diye düşünmeyin. Siz de motorlu taşıtlar vergisi ödemenizi 3 taksitte yapmanın keyfini çıkarın. Sizin de HSBC MTV ödemelerinde 3 taksit imkanından yararlanabilmek için gelir idaresi başkanlığının resmi web sitesinden, HSBC Bankasının resmi web sitesinden, HSBC Bankasının telefon ya da HSBC internet bankacılığından veya HSBC bankasının şubelerinden MTV ödemenizi yapmanız yeterli olacaktır. Kampanyadan faydalanabileceğiniz son tarih 31 Temmuz olmakta ve kampanya sadece HSBC advantage kartınız ile yapılan motorlu taşıtlar vergisi ödemelerini kapsamaktadır. HSBC Advantage kredi kartınız ile yapmış olduğunuz MTV ödemeniz, kredi kartınızın ekstresinde 3 taksit olarak yansıtılacaktır. Böylelikle yüklü gibi görünen zorunlu ödemeniz, sizin için düşük tutarlarda ve ödemesi kolay bir hal alacaktır.

Önemli Detaylar

Kampanyadan yararlanırken Motorlu taşıtlar vergisi ödemenizi yaptığınızda Nakitpuan kazanımınız ya da nakitpuan kullanımınız mümkün değildir. Ayrıca, kampanya ticari ve business kartları kapsamamaktadır. Bir diğer önemli husus da ödeme süresi geçmiş olan MTV ödemeleri içindir. Günü geçmiş olan MTV ödemelerinizde de sizler için 3 taksit imkanı sunulmaktadır. Ancak, yapacağınız ödeme gecikme zammından da etkilenilecektir. Eğer Concept kartınız varsa, HSBC Bankası MTV kampanyasına ücretsiz katılabilir, kampanyadan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

HSBC kampanya 2017 yılı için de geleneğini sürdürüyor ve size en uygun ödeme koşullarını sunmaya devam ediyor. Sizin de hala bir HSBC Bankası Advantage kartınız yoksa, hemen bir kredi kartı başvurusu yapıp, bu avantajlı kampanyalardan anında yararlanmaya başlayın.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir