HSBC Kendinden Konut İpotekli Bireysel Finansman Kredisi

Birçok insanın hayali olan konut almak günden güne ekonomik nedenlerden ötürü alması zor bir durum haline gelmektedir. Ev sahibi olmak birçok insanın hayalini süsler fakat ev sahibi olmak, gerçekten de zor bir hale gelmiştir. Zor oldukça daha da istenen bir dilek olmuştur. Özellikle yeni evlenen çiftler de ev almak istemelerine rağmen, ev alamamaları ve yıllarca kirada oturup paranın erimesi hiç de hoş bir durum olmadığı için insanlar kiracı olarak evde oturmaktan hızlıca kaçınmaya başlamışlardır.

Yeni evli çiftlerin genellikle hiçbir birikiminin olmaması, var ise de bunun düğün ve ev masraflarına gitmesinden dolayı kredi alamama gibi bir durumun olacağı düşünülmektedir. Bazı kredilerin, özellikle eskiden ev ya da ihtiyaç kredisi çekebilmek için bir birikimin olması gerekiyordu.

Bu yüzden de maddi sıkıntısı olan insanlar kredi almaktan çekiniyor ve kaçınıyordu. HSBC Bankası’nın sunmuş olduğu bu bireysel finansman kredi fırsatı ile birlikte artık sadece ev ihtiyacınız için konut ipoteği değil başka oluşabilecek ihtiyaçlarınız için de oturmuş olduğunuz konutu ipotek yaptırarak ihtiyaçlarınızı zorlanmadan yavaş yavaş ödeyebilirsiniz.

Hsbc İhtiyaç Kredisi Özellikleri Ve Sağlamış Olduğu Kolaylıklar

Sahip olduğunuz konutu ipotek ettirerek o konutu teminat olarak göstererek siz de her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Gerçekleşmesini istediğiniz hayalleri ertelemek zorunda kalmadan gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz.

İpotekli İhtiyaç Kredisi Sağladığı Özellik Ve Kolaylıklar

Oturmuş olduğunuz evi ipotek ettirerek her türlü ihtiyaçlarınızı kırk sekiz aya varan vade seçenekleri ile karşılayabilirsiniz. HSBC Bankası’nın kredi alıcılarına rahatlık sunarak zor zamanlarında çaresiz kalmalarına neden olmaz.

Talep edilmesi doğrultusunda kredili hayat sigortası ile ecel yolu ile ve ya da kaza sonucunda yaşanan yaşam kayıpları gibi durumlarda oluşabilecek herhangi bir riske karşı olarak güvence sağlamak için bu tarz risklerin gerçekleştiği anda kredi borcu güvence altına alınmaktadır.

Kırk sekiz aya kadar çekilen tüm kredi vadeleri süre zarfı içerisinde bir kere de düşük tutar olarak sigorta prim ödeme avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Hsbc İhtiyaç Kredisi Hesaplama

HSBC kendinden konut ipotekli bireysel finansman kredisi sayesinde sahip olunan ve de oturulan konur garanti altına alınıp teminat gösterilerek her tür ihtiyacınızı rahatlık ve kolaylık ile gerçekleştirin. Kredi hesaplama işlemini internet sitesi üzerinden hesaplama aracılığı ile hesaplayabilirsiniz. HSBC konut ipotek ihtiyaç kredisi hesaplanır iken bu hesaba kredi hayat sigortası da dahil edilir.

Kredi hayat sigortasının prim tutarını hesaplar iken sigortanın, sigortalı için ortalama yaş olarak kırk beş olarak alınmış olur. Konut için sigorta primi ortalama temel olarak alınmıştır. Konut metre kare ne kadar olduğu da prim tutarının değişkenliğini belirleyen önemli kriterler arasında yer almaktadır. Konut kredisi ve prim tutarı için önemli bir diğer husus ise konutun bulunduğu lokasyondur.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir