HSBC Mayıs Ayı Kredi Fırsatları

2017 mayıs kredi kampanyaları, değişebilen taksit tutarları ve farklı çeşitli krediler sunmaktadır. Sabit ödemeli krediler sunan HSBC, bunun anlamını sabit taksit anlamı taşımaktadır. İhtiyaç kredisi adı altında sunulan kredi, aylık ödemesi kesin taksitler sunmak yerine, değişiklik gösterebilen seçenekli hali müşteriler için ilgi çekici hale gelmektedir. Aynı zamanda maddi durumu net olan müşteriler için ise, sabit kredi sunan seçeneklerde oldukça uygundur. Ayın sonu geldiğinde birçok yere ödeme yapması gereken müşteriler için ise taksit tutarı müşterinin isteğine göre değişiklik gösteren birçok kredi imkânlıda sunmaktadır. Genel vade hesaplandığında ödenen tutar aynı iken, sadece taksitlerin tutarları değişiktir.

Mayıs ayı kredi kampanyaları, arasında pek çok seçenek vardır. Kurulduğu zamandan beri pek çok kampanya yaparak müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına çalışan HSBC, her gün yeni bir kampanya yapmaktadır. En çok tercih edilen bankalar arasında yer alan HSBC bankası, 36 ay vade imkânı vererek 30.000 TL’ye kadar kredi imkânı vermektedir. İhtiyaç kredisi 2017 Mayıs ayında kefilsiz sadece kredi başvurusu yaparak, gelir belgenizi götürerek bankanın en özel avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kredi başvurusu yapmak isteyen müşterilerin, istediği miktar en az 2.500 TL olmalıdır ki kredi çekebilsin. Fakat daha altını çekmek isteyen müşteriler içinde imkânlar vardır. Fakat onların hayat sigortası yapması gerekmez.

Kredi başvurusu kısaca; internet, sms ve yüz yüze görüşmeler ile yapılabilir.

  1. Sms yolu: Kullandığınız hat Turkcell ise ‘KREDİ’ yazıp 4499’a sms yollamanız yeterli. Fakat farklı bir operatör kullanıyor iseniz aynı metni yazarak 0532 757 44 99 numaralı hatta mesaj gönderebilirsiniz.
  2. İnternet yolu: Bankanın kendi resmi sitesine girerek başvuru yapabilirsiniz.
  3. Bankaya giderek: Banka şubesine giderek yetkililer ile yüz yüze görüşme yapabilirsiniz.

Gerekli belgeler;

Kimlik belgesi

Geliri gösteren belge

Girilen son aya ait olan SSK belgesi

Girilen son aylara ait su, elektrik, telefon veya doğal gaz faturalarından biri

Serbest meslek sahibi veya işletme sahibi kişiler için ticaret sicil belgesi

Son olarak ise bankanın vade süresi 3 ile 48 ay arasında değişmektedir. Faiz oranı ise yüzde 1,7’dir.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir