Hsbc Sabit Taksitli 36 Ay Vadeli 30,000 Tl Kredi

Kullanmış olduğumuz ihtiyaç kredilerinin bazıları vardır ki, taksit tutarı değişkenlik gösterir, bazıları ise sabit taksitli olur ve vadenin sonuna geldiğinizde ile aynı tutarı ödemeye devam edersiniz. İhtiyaç kredisine ihtiyacımız olduğu anda, aylık kredi ödemesi için çok fazla nakit ayıramadığımız zamanlarda taksit tutarları değişkenlik gösteren kredi kampanyaları bizim için ideal olmaktadır. Sonuçta aylık kredi ödeme tutarı artarak değişkenlik gösteren bir kampanya, eğer belirli bir süre ödemeleriniz var ise ve kredi taksitini ödeyemeyeceğinizi düşünüyorsanız sizin için idealdir. Ancak eğer ödeme durumunuz varsa, sabit taksitli kredi kampanyaları siziniçin en idealidir. Çünkü vadenin son aylarında bile ödeyeceğiniz tutar aynı olacaktır. Ama sizin elinize geçecek aylık tutar aynı kalmayacaktır.

hsbc-kredi-secenekleri

Yıllardan beri çeşitli kampanyalar ile farklı koşullara uyan kampanyalar düzenleyerek toplumdan her kesime hitap etmeye çalışan HSBC bankasının son dönemde güncellenmiş faiz oranı ile düzenlemiş olduğu sabit taksitli 36 ay vade ile 30 bin TL kredi kampanyası tam da size hitap edecek türden.

Taksitim Sabit, Ödemesi Sabit!

Dilerseniz siz de HSBC kefilsiz gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilir, kampanyaya özel tanımlanmış faiz oranları ile kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Sabit taksitli kredi kampanyası için hesaplanmış faiz oranları kullanmak istediğiniz kredi tutarına göre ve vade sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

hsbc-kefilsiz-gelir-belgesiz-kredi-basvurusu

Örnek bir hesaplama yapacak olursak; 10 bin TL kredi çektiğimizi düşünelim. 24 ay vade ile çekmiş olduğunuz kredi için faiz oranınız % 1.37 olacaktır. Aylık ödeme tutarı 508 TL olup, kreid tahsis ücreti de çekmiş olduğunuz kredinin % 0.5’ i tutarında olan 50 TL olacaktır. Hayat sigortası için kesilecek tutar ise 129 TL olacaktır. Eğer 10 bin TL’ yi 48 ay vade ile kullanacak olursak, faiz oranı % 1.45 olup, aylık ödeme tutarları 320 TL olacaktır. Yine % 0.5 oaranında yani 50 TL tahsis ücreti alınacak olup, hayat sigortası primi 217 TL olacaktır. Kredili hayat sigortası primi ortalama bir değer olup, 45 yaş için hesaplanmıştır.

hsbc-bank-kredi-basvurusu

Kampanyada belirlenmiş olan faiz oranlarından yararlanabilmek için minimum kredi tutarı 2500 TL olmaktadır. 2500 TL’ nin altında kullanılan kredi tutarlarında hayat sigortası talep edilmemektedir.

HSBC Bank kredi başvurusu yapabilmek için dilerseniz şubeye gitmenize gerek kalmadan internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. Dilerseniz telefon bankacılığı da sizin için pratik bir seçenek olup, tercihiniz sms ile kredi başvurusu yapmaktan yana ise HSBC kredi başvurusu sms ile nasıl yapılır sorusuna cevap bulalım. Eğer başvurunuzu sms yolu ile yapmak istiyorsanız, Turkcell hatlı cep telefonunuzdan 4499’ a, diğer operatörlerden ise 0 532 757 44 99’ a ‘KREDİ’ yazıp göndermeniz halinde başvurunuzu yapmış olursunuz. Kredi başvuru sonucunuz yine sms yolu ile size ulaştırılır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir