HSBC’den Son Sürat Taşıt Kredisi Kampanyası

Rengiyle, motor gücüyle, iç ve dış dizaynı ile otomobil kullanan herkesin bir araba hayali vardır. Bu araba hayali ise genellikle o aracın fiyatının oldukça yüksek meblağlarda olması ile uçup gider. Ancak artık bankacılık sektöründe yaşanan devrimlerle ile beraber, edineceğiniz taşıt kredileri, hayalinizdeki arabaya sahip olabilmenizi sağlamaktadır. Bankaların sundukları taşıt kredilerine yönelik kampanyaların da sayısının artması ile beraber, artık siz de kendi bütçenize göre bir kredi geri ödeme planı belirleyerek, uygun faiz oranı sunan bir bankanın taşıt kredisi kampanyasından faydalanarak, hayalinizdeki arabanın sahibi olabilirsiniz.

  Taşıt kredileri, temel olarak bankalar tarafından sunulan en çok rağbet gören kredilerdendir. Satın alınacak olan aracın fiyatının belirli bir oranına kadar kredi sağlayan bankalar, aracın teminat gösterilerek alınması durumunda doğrudan krediyi ihtiyaç sahibine tahsis ederek arabasını almasını sağlayabilmektedir. Temek olarak bu şartlar altında sağlanan taşıt kredilerinde kasko uygulaması da gerçekleştirilebilmektedir. Kredi talep edildiğinde kasko uygulaması şartı koşan bankalar, bu sayede aracın herhangi bir problem ile karşılaşması durumunda değer kaybetmesi olasılığını da bertaraf edebilmektedir.

Hsbc Bankası İle Gaza Basmaya Hazırlanın!

HSBC Bankası, sunduğu taşıt kredisi imkanı ile yeni araba almak isteyenlere anında yanıt vermektedir. Süreç olarak oldukça hızlı ve faiz oranı olarak oldukça avantajlı olan HSBC’nin Son Sürat Taşıt Kredisi Kampanyası’ndan faydalanarak, hayalinizdeki arabaya binmek artık hiç de uçup gidecek türden değil.

İsterseniz sıfır kilometre, isterseniz ikinci el taşıt almak isteyin, alacağınız taşıt içinkendinizi HSBC ile finanse edin. HSBC Bankası’nın 2. el taşıt kredisi şartları şu şekildedir;

Alacağınız sıfır kilometre taşıtın fiyatının 50.000 TL’lik kısmının %70’i, 50.000 TL’nin üzerindeki kısmının ise %50’si kadar kredi alabilirsiniz. İkinci el taşıtlarda ise kasko bedelinin maksimum TL kredilerde %70’i kadar kredi alabilmektesiniz.

Bu krediye başvurmak için kefile ihtiyacınız yoktu, aracınız teminat olarak gösterilecektir.

Bu kampanya kapsamında ara ödeme ve erken ödeme avantajlarından faydalanabilir, eğer dilerseniz otomatik ödeme de tercih edebilirsiniz.

Bu avantajların ardından krediyi değerlendirmek istiyorsanız taşıt kredisi için de geçerli olan hsbc ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini şu şekilde yapabiliriz;

HSBC Bankası’ndan alacağınız 50.000 TL tutarındaki 24 ay vadeli taşıt kredisi için uygulanacak olan faiz oranı %1.40’tır. Bu faiz oranı ve vade seçeneği durumunda bankaya aylık olarak yapacağınız geri ödeme taksit tutarı ise 2.548,70 TL olarak gerçekleşecektir. Bu kredi için bankaya kredi tahsis ücreti olarak 250 TL ödersiniz. Vade sonunda bankaya yapacağınız toplam geri ödeme tutarı ise 61.168,70 TL olarak hesaplanır.

Yaptığımız bu HSBC ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi ve avantajlar sizin için yeterli bir değerlendirme ve kararınız olumlu ise size en yakın HSBC şubesine giderek kredi başvurunuzu anında yapabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir