ICBC bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Bankalar ve krediler artık ekonomik hayatımızın büyük bir parçası haline gelmiştir. Nakit birikimimiz ve nakit ihtiyaçlarımız için önemli finansal kaynaklar olarak hizmet veren bankalardan kredi talep ederek tüm nakit ihtiyaçlarımızı anında karşılayabilmekteyiz. Özellikle artık gelişen teknolojik imkanlar ile bankalar da internet bankacılığı hizmetlerini geliştirdiği için kredi taleplerimize daha hızlı yanıt verilmektedir. Yalnızca birkaç dakika içerisinde dilediğiniz bankanın resmi web sitesi aracılığı ile kredi başvurusunda bulunabilir, dakikalar içerisinde onay bildirimini alarak kredinizi temin edebilirsiniz.

ICBC BANKA BÜYÜYOR, BANKACILIK HİZMETLERİ GELİŞİYOR

Dünya çapında bankacılık hizmetlerinde büyük gelişmeler elde eden ICBC Turkey Bank A.Ş. hakim ortağı olan ICBC Grubu ile dünya çapında 42 ülkede, yaklaşık olarak 17.000 şubesiyle toplamda 496 milyonu bireysel olmak üzere, 501 milyon müşterisiyle üç sene üst üste dünyanın en büyük bankası ve en büyük şirketi olma özelliği taşımaktadır.

BAŞVURU İŞLEMLERİNİZDE BÜYÜK KOLAYLIKLAR

ICBC bankası uluslararası gücüne paralel olarak tüm hizmetlerinde kolaylıklar sağlamak için tüm imkanlarını ortaya koymaktadır. Gerek internet bankacılığı gerekse telefon bankacılığı hizmetlerinde oldukça hızlı hizmet sunuyor olması ile ICBC Bank, bankacılık sektöründe gücünü ispatlamıştır. Hesap açma, para transferi ve ICBC bank kredi başvurusu işlemlerinizi yalnızca birkaç tık ile halledebilmektesiniz.

KREDİNİZ ICBC’DEN

Ülkemizde de çok sayıda şubesi bulunan ICBC Bankası’ndan kredi almaya karar verdiğinizde, alacağınız krediye dair değerlendirmeleri yapmak üzere ICBC bank kredi faiz oranları nelerdir öğrenebilirsiniz.

ICBC Bank’ın bugün 2 ihtiyaç kredisi kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyalardan ilki Kampanyalı Hesaplı Kredi’dir ve bu kredi kapsamında 2 ile 48 ay arası vade seçenekleri için alacağınız tüm 1.000 ile 100.000 TL arasındaki krediler için %1.16 faiz oranı uygulanmaktadır. Diğer bir kredi kampanyası olan SGK Emeklilerine Özel Kredi’de ise 2-48 ay arası vade seçenekleri için alınacak olan 1.000-100.000 TL arasındaki kredilere %1.11 faiz oranı uygulanmaktadır.

Bu faiz oranlarının sizin için uygun olduğunu düşünüyorsanız değerlendirmenizi ICBC bank kredi hesaplama işlemimiz ile devam ettirebilir ve diğer detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz;

ICBC Bank’ın Kampanyalı Hesaplı Kredi uygulaması kapsamında alacağınız 48 ay vadeli 10.000 TL tutarındaki kredi için %1.16 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu kredi için sizden tahsis edilecek olan kredi masrafı ise 63.50 TL olarak gerçekleşecektir. Bu kredi için aylık olarak taksit ödemeleriniz 287,02 TL tutarında gerçekleşecektir.

Bu krediye başvurmak ve kredi kampanyası kapsamında uygulanacak olan ödeme planını görüntülemek üzere siz de ICBC Bank’ın resmi web sitesine giderek Bireysel Kredi sekmesinden ilgili detayları öğrenebilir, eğer bu krediden faydalanmak istiyorsanız başvurunuzu online olarak kısa süre içerisinde gerçekleştirerek, kredi onayınızı aldıktan sonra, ihtiyacınız olan nakdi anında ICBC Bank’tan temin edebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir