İhtiyaç Kredisinde Ptt Ve Odeabank’tan İşbirliği

Son yıllarda genel olarak toplumda kredi kartı ve kredi kullanımının arttığını görmekteyiz. Bankalar da bu kredi döngüsünde halka yardım eden kampanyalar düzenleyerek hem halka hem de ekonomiye yardım etmekteler diyebiliriz. Son zamanlarda ise bankaların krediler konusunda farklı kurumlar ile işbirliği dikkat çekiyor. Bugün PTT ve Odeabank’ın ihtiyaç kredisinde yaptığı işbirliğinden bahsedeceğiz.

Odeabank ihtiyaç kredisi için ptt ile işbirliği kuruyor. Bu sayede ptt ile beraber kredi ihtiyacı olanlara bir çok kolaylık sağlıyorlar. Kredi çekmek isteyen bireyler Odeabank’ın avantajlı seçenekleri ve PTT ile beraber sağlamış olduğu bu kolaylıktan yararlanabilirler.

Genel Olarak Odeabank Kredisi Halka Ne Sunuyor?

Oldukça uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile krediniz Odeabank’ta. Kredi alırken dikkat ettiğimiz en önemli hususlardan bir tanesi haline gelen faiz konusu Odeabank’la artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Odeabank’ın sağladığı oldukça uygun faiz koşulları ile kredi almak artık hayal olmayacak. Birbirinden uygun faiz seçenekleri ve cebinizi yormayacak aylık vadeler ile kredi başvuru işleminizi bir an önce yapmanızı öneriyoruz. Aslında eğer Odeabank’tan bireysel kredi kullanmak isterseniz banka olarak size internet üzerinden de kredi alıp alamayacağınızı sorgulatan bir sistem ile size yardımcı olan Odeabank 1.000 TL ile 25.000 TL arasında 6-48 ay vade süresi içerisinde %1.29 faiz oranı ile halka bireysel ihtiyaç kredisini sunmaktadır.

Ptt Üzerinden Kredi Nasıl Alınıyor?

PTT’de eğer PTT üzerinden maaş alan bir vatandaş iseniz PTT size yardımcı bir kurum olarak maaşınızı bir güvence olarak gösterip sizin internetten yaptığınız işlemlerin aynısını yaparak bankadan kredi alıp alamayacağınızı sorgulatıyor diyebiliriz. Ayrıca faiz oranında ve kredi miktarında belli değişiklikler de söz konusu.

Şöyle ki PTT emeklisi vatandaşlar 50.000 TL’ye kadar Odeabank’tan başvuruları kabul edilirse PTT üzerinden kredilerini alabiliyorlarken diğer vatandaşlar için bu kredi limiti 15.000 TL oluyor. Ayrıca PTT üzerinden başvuru ile talep edilen Odeabank kredisinde PTT emeklileri için kredi faiz oranı %1.85 ve kredi tahsisi de 0,5%. PTT’den maaş almasanız bile yine aynı şekilde kurum size yardımcı oluyor ve diğer bankaların da kampanyalarını sunuyor ve kredi talebiniz kabul edilirse herhangi bir PTT kurumundan kredi taksitinizi ödeyebiliyorsunuz. Dediğimiz gibi tek fark kredi limiti oluyor faiz oranı dahil tüm kredi oranları PTT üzerinden alınan kredilerde aynı kalıyor.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir