İkinci El Taşıt Kredinizin Tahsis Ücreti Yapı Kredi’den

Tüm vatandaşların nakit sıkıntısı çektiği şu dönemde araba almak isteyenler bu konuda gerekli cesareti toplamakta zorlanıyor. Araba fiyatlarının yüksekliği, birikmiş parası olanların haricinde dar ve orta gelire sahip olan kimsenin nakit para ile araba almasına imkan tanımıyor. Bu noktada kişiler araba kredilerinden yararlanarak araba alma hayallerini gerçekleştiriyorlar. Birçok bankanın taşıt kredisi ile ilgili oluşturmuş olduğu avantajlı kampanyalar mevcut. Bu noktada işin en önemli kısmı doğru bankayı ve doğru kredi türünü seçmek oluyor.

Araç kredisi fırsatları incelendiğinde en iddialı kampanyalardan bir tanesini de Yapı Kredi bankasının sunduğu net bir şekilde görülebiliyor. Yapı kredi bankası, sunmuş olduğu araç kredilerinde kredi tahsis ücreti almıyor. Bu şekilde alınan kredi, ilk aşamada alıcı için büyük bir külfet olmaktan çıkıyor. Peki Yapı Kredi araç kredisi içerisinde ne gibi özellikler var?

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Özellikleri

Sıfır km ve 10 yaşa kadar olan ikinci el tüm araçlar için kullanabileceğiniz Yapı Kredi taşıt kredisi kampanyası, 48 aya varan vade seçenekleri ve düşük faiz oranları ile, sizi ekspertiz süreci ile uğraştırmaksızın kefilsiz bir şekilde bireysel taşıt kredisi kullanımından yararlandırıyor.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Hesaplama

Basit bir örnek ile açıklamak gerekirse, 20 Bin TL tutarındaki bir krediyi 48 ay vade ile yüzde 1.27 faiz oranı ile ve 105 Türk lirası tutarında toplam masraf ile alarak, aylık 598 TL ödeme tutarından yararlanarak araç alımlarınızda kullanabilirsiniz. Bu verilen örnek sıfır araçlar için geçerli olup, ikinci el araçlarda hesaplama biraz daha farklı olmaktadır.

İkinci el araç için alınacak olursa aynı tutarda ve aynı vadede kredi, yüzde 1.34 faiz oranı ile alınarak yine 105 TL toplam masrafla birlikte aylık ödeme tutarı 601 TL olacak şekilde kullanılabiliyor.

Eğer siz de Yapı Kredi’nin araç kredilerinden yararlanmak istiyorsanız, Yapı kredi şubelerine uğramanız yeterli olacaktır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir