ING Bank %1.04 Faizli Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Günümüzde birçok kişi taşıt sahibi olmak için bankalardan taşıt kredisi çekmektedir. Kredi kullanmadan araba satın almanın oldukça zor olduğu bir dönemde bankaların müşterileri için sundukları uygun vade, faiz ve ödeme koşulları sayesinde taşıt kredileri en yaygın olarak çekilen kredi türleri arasındaki yerini almıştır. ING Bank Taşıt Kredisi uygun şartlarla taşıt kredisi kullanmak isteyen kişilere finansman desteği sağlamaktadır. ING Bank ayrıca bazı özel durumlar için de kazançlı çıkma fırsatı sunmaktadır. Kaskoyu ING Bank aracılığı ile yaptığınızda taşıt kredinizi daha uygun koşullarla çekebilmeniz mümkün! Almak istediğiniz aracın markasına göre özel taşıt kredisi kampanyalarından yararlanabilir, size özel olarak hazırlanan ödeme planı sayesinde krediyi bütçenize uygun olarak kullanabilirsiniz.

48 Ay Vade ile Taşıt Kredisi

ING Bank’tan taşıt kredisi kullanmak isterseniz hangi koşullar altında bu krediyi kullanabilirsiniz? :

  • ING Bank Taşıt Kredisi 0 km olan araçlar için kullanılabilir. İkinci el taşıtlar için yaş sınırı 8’dir. 8 yaşa kadar olan araçlar için de ING Bank uygun taşıt kredisi fırsatı sunmaktadır.
  • ING Bank Taşıt Kredisi için 3-48 ay arasında bir vade planı yapılabilir.
  • Alınacak kredi tahsis ücreti kullanılan kredi miktarının %0.5’ini geçmeyecektir.
  • Kredi için Ferdi Kaza ya da Hayat Sigortası yaptırmak zorunlu değildir.
  • Satın alınacak olan aracın teminat olarak gösterilmesi yeterlidir.

ING Taşıt Kredisi için Faiz Oranları

Kullanılacak olan kredinin koşulları müşteriye ve diğer koşullara göre değişkenlik gösterebilmekle beraber genel itibariyle 20.000 TL’lik bir taşıt kredisi için aylık %1.44 faiz oranı ve 48 ay vade ile ayda 616,48 TL taksit ödemesi yapılabilir. Örnekteki ödeme planında kredi tahsis ücreti 100 TL’dir.

ING Taşıt Kredisi Nasıl Hesaplanır?

ING Taşıt Kredisi Hesaplama işlemleri için bankanın resmi web sitesindeki taşıt kredisi başlığı altında bulunan “Taşıt Kredisi Hesaplama Aracı” kullanılabilir. Hesaplama aracında alınmak istenen aracın 0 km mi yoksa ikinci el mi olduğu belirttikten sonra Kullanılmak istenen kredi ve vade sayısı da seçilir. ING Bank Taşıt Kredisinde maksimum 50.000 TL’ye kadar kredi çekilebilmektedir. 50.000 TL ‘lik krediyi 3 ay vade ile geri ödediğinizde aylık faiz oranı %1.04 olmaktadır.

ING Taşıt Kredi için Gerekli Evraklar ve Başvuru Kanalları

ING Taşıt Kredisinden yararlanmak ve istedikleri arabaya kavuşmak isteyenler, bankanın resmi web sitesi- taşıt kredisi bölümünde “hemen başvur” butonuna tıklayarak internet üzerinden form doldurabilirler. Formun bankaya iletilmesinin ardından müşteri temsilcileri en kısa zamanda kredi değerlendirmesi için kredi talebinde bulunan kişiye geri dönüş sağlayacaktır. Ayrıca herhangi bir ING Bank şubesinden detaylı bilgi alınabilir ve şube aracılığıyla da kredi başvuru talebi iletilebilir. Taşıt kredisi için gelir belgesi ile TC numarasının bulunduğu nüfus cüzdanı gerekmektedir. Banka tarafından gerek görüldüğü takdirde ek belgeler ve teminat istenebilir. ING Bank kredi hesaplama işlemleri hesaplama araçlarından yapılabilmektedir ama bunlar bankayı bağlayıcı özellikte değildir sadece genel bilgi amaçlı olarak sunulan bir hizmettir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir