ING Bank 10.000 TL 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Ing Bankası’nın kredi fırsatları bitmek bilmiyor. Birbirinden avantajlı ihtiyaç kredileri ile tüm bireylerin ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilmeleri için çalışıyor. ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında uygun kredi faiz koşulları ve vadeleri ile artık kredi almak oldukça kolay. Sizler de çocuklarınızın okul ihtiyaçları için eğitim kredileri, ev kredileri, evlilik kredileri ve emeklilik kredileri gibi birçok seçeneği bulunan ING Bank ihtiyaç kredi çeşitlerinden bir tanesini seçebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan kredi seçeneğini belirleyin ve hemen başvurunuzu gerçekleştirin.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları oldukça uygun koşullar ile müşterilerine sunulmaktadır. Kredi kullanmak için ne kadarlık bir tutara ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz yeterli. Kredi kullanım tutarınıza göre belirlenecek uygun faiz ve vade seçenekleri ile kolayca kredi çekebilirsiniz. ING Bank sizlere bir çok kolaylık sağlıyor. En pratik şekilde kredi başvurularınızı yapabilir ve anında kredi sonuçlarınızı da öğrenebilirsiniz.

Şimdi de gelin beraber hangi tutara ne kadar faiz oranları ve vadeler belirlendiğine bakalım;

10.000 TL tutarında bir kredi kullanmak istediğinizde bu tutar için belirlenmiş faiz oranı %1,09’dur. Vade seçeneği ise 48 ay olarak belirlenmiştir. Bu tutar değerinde bir kredi için gerekli olan geri ödeme tutarı aylık 281.85 TL olmaktadır. Kredi tahsis ücretiniz ise 50 TL olarak belirlenmiştir.

ING Bank Mini Kredi

Ing Bankası mini kredi de ihtiyaç kredileri arasında olan oldukça cazip bir seçenek. Mini kredi kullanmak istediğinizde karşınıza oldukça avantajlı fırsatlar çıkıyor. Mini kredi için belirlediğiniz tutar 5001 Tl’lik bir kredi tutarı olacak. Bu kredi için belirlenen kredi vadesi ise 48 ay oluyor. Aylık taksit tutarınız ise; 170.02 TL değerinde olacaktır. Bu kredi için belirlenen faiz oranı da oldukça uygun. Sadece %1.84 oranında bir kredi faiz oranı ile kolayca mini kredinizi çekebilir ve kullanabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir