ING Bank E-Kredi Seçenekleri

ING Bank, ihtiyaç kredisi kampanyalarına damga vuracak yeni bir kredi fırsatı ile karşınızda. Bankanın sunmuş olduğu yeni e-kredi kampanyası ile oturduğunuz yerden ihtiyaç kredinizi ayağınıza getirebilirsiniz. Nasıl mı?

İhtiyaçlarınız için daha fazla beklemenize hiç gerek yok. Kolay kredi veren bankalar arasında yer alan İng Bank’ın yeni ihtiyaç kredisi tüm bireylerin nakit ihtiyacını kolayca karşılıyor. Aylık 199 Türk Lirası’ndan başlayan taksitlerle ihtiyaç kredinizi alabilir, bütçenizi sarsmadan yavaş yavaş ödeyebilirsiniz.

Koşullar Neler?

Kampanya kapsamında verilen ING Bank E Kredi seçeneği için vade sayısı 3 ila 48 arasında değişkenlik göstermektedir. Ödeyebileceğiniz vade sayısında kredinizi kullanabilirsiniz. Krediye ait dosya masrafı kredi tutarı ne kadarsa o tutar üzerinden %0.5 olarak hesaplanarak krediyi kullanan bireylerden tahsil edilmektedir. Kredi faiz oranı ise krediden yararlanacak olan müşterinin Findeks kredi notunun ne düzeyde olduğuna göre değişiyor.

Ne Kadar Alır Ne Kadar Öderim?

ING Bank’tan aldığınız krediyi bütçenizi sarsmadan uzun vade seçenekleri ve düşük aylık ödeme tutarları ile ödeyebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse almış olduğunuz 10 Bin TL tutarındaki ING Bank e krediyi 48 ay gibi uzun bir vadede ve ayda yalnızca 308 TL taksit ödeyerek kullanabilirsiniz. Bu durumda faiz oranı %1.09 gibi düşük bir orana denk gelmektedir. Dilerseniz yıldan yıla artan taksit tutarları ile kredinizi çekerek başlangıç döneminde düşük aylık ödemelere sahip olabilirsiniz.

Eğer siz de nakit sıkıntısı yaşıyorsanız ING Bank’ın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi fırsatları tam size göre. Başvurunuzu yapmak için internet şubesine uğramanız yeterli. Bu sayede oturduğunuz yerden hiçbir çaba sarf etmeden ING Bank E kredinizi rahatlıkla kullanabilir, düşük aylık ödeme tutarları ile kendinizi zora sokmadan yavaş yavaş ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir