ING Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi Seçenekleri

İhtiyaç Kredisi; Genel anlamda kısa vadeli ve az miktardaki nakit ihtiyaçlarımızı karşılamak için başvurduğumuz en basit kredi yöntemlerinden biridir. Gelişen teknolojiyle birlikte artık bankaya gitmeden telefon ya da internet bankacılığı aracılığıyla ihtiyaç kredisi alınabilmektedir. Size hangi alternatif uyarsa onu tercih edebilirsiniz. ING Bank olarak her türlü kolaylığı sağlamaktayız. ING Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi ise; bir teminat karşılığında verilen ve gerçek kişiler tarafından kullanılan bir kredi türüdür. Bankalar ve finans kuruluşları yüksek meblağlı ihtiyaç kredilerini genel olarak ipotek karşılığı verilmektedir.

ING Bank Kredi Hesaplama;

ING Bankta kredinizi şubelere gitmeden kendi internet sayfamızdan üç aşama da gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 1: Kredi için Başvuru Formunu doldurun.

Adım 2: Kredinizi Bankamız onaylasın.

Adım3: Paranızı hesabınıza yatıralım.

Kredi Başvurusunda; Kişisel Bilgiler butonu altında; T.C. kimlik numaranız, doğum tarihinizi ay, gün ve yıl olarak girmeniz gerekecektir. Cep telefonunuzun numarası ve sayfamızda yer alan doğrulama kodunu girmeniz yeterli olacaktır.

ING Bank’ta kredininiz hesaplanması şöyle olmaktadır:

Öncelikle ihtiyaç kredisi hesaplama aracı kullanılır. İnternet Şubemiz aracılığıyla hesaplayabilirsiniz. İlgili hesaplama için gereken bilgiler şunlardır: Kullanmayı düşündüğünüz kredi tutarı, vade sayısı ya da taksit miktarı gibi parametreler girilerek faiz oranı, kredi tahsis ücreti ve toplam geri ödeme parametrelere ulaşılır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama;

ING Bank İhtiyaç Kredisi de İnternet Şubemiz aracılığıyla 3 adımda rahatça hesaplanabilir.

Adım 1: Kredi Başvuru formunu doldurun.

Adım 2: Kredinizi Banka olarak onaylayalım.

Adım 3: Paranızı hemen hesabınıza yatıralım.

ING Bank için İhtiyaç Kredileri için belli kampanyalarımız mevcuttur. Söz konusu kampanyalar aşağıda yer almaktadır: Kampanyalar 3 ila 48 ay vadelidir.

  • İlgili kredinin dosya masrafı kredi tutarının yüzde beşine tekabül etmektedir.
  • Kredi notunuzun 1850 ve üzeri olan müşteriler için yüzde 1,19 luk faiz oranından faydalanılmaktadır.
  • Kredi notunuzun 1800 ile 1849 arasında olması durumunda müşteriler için yüzde 1,29 luk faiz oranından yararlanılacaktır.
  • Kredi notunuz 1750 ile 1799 arasında olması durumunda müşteriler için yüzde 1,34 luk faiz oranından faydalanılacaktır.
  • Kredi notunuz 1700 ile 1749 arasında olması durumunda müşteriler için yüzde 1,39 luk faiz oranından yararlanılacaktır.
  • Kredi notunuzun 1600 ile 1699 arasında olması durumunda müşteriler için yüzde 1,44 luk faiz oranından yararlanılmaktadır.

ING Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi;

ING Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi; Belli bir teminat karşılığında siz değerli müşterilerimize verilecek olan bir ihtiyaç kredi türüdür. Burada teminat istenmesinin sebebi; söz konusu tutarın meblağının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Bu sebeple de bir teminata gerek duyulmaktadır. Malumunuz ihtiyaç kredileri genelde küçük tutarlarda ki krediler için geçerlidir. Bu hasepla İpotekli İhtiyaç Kredisi tutar açısından normal ihtiyaç- tüketici kredilerinden farklılaşmaktadır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir