Ing Bank Kişiye Özel Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi

Bankacılık Tarihinde Bir İlk: Kişiye Özel Kredi Faiz Oranları

ING Bank alışılmışın dışında farklı kredi kampanyaları ile ilgileri üzerine çekiyor. Acil nakit ihtiyaçlarınız için acil çözümler sunan İng Bank kredi kampanyası özellikle ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere avantajlı faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile sunuluyor.

Ing Bank Kişiye Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ING Bank kişiye özel faiz oranlı kredi kampanyası % 1,19’dan başlayan % 1,44’e varan kişiye özel faiz oranları, 48 aya varan vade seçenekleri ve 50.000 TL’ye varan kredi kullanım tutarı ile piyasaya sunuluyor. ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları krediyi kullanacak kişinin Findeks Kredi notuna göre belirlenmektedir.

Findeks kredi notu 1850 ve üzeri puanı olan müşteriler %1,19, 1800 – 1849 puanı olan müşteriler %1,29, 1750 – 1799 olan müşteriler %1,34, 1700 – 1749 puanı olan müşteriler %1,39, 1600 – 1699 puanı olan müşteriler %1,44 faiz oranları ile kredi fırsatından yararlanmaktadır. Findeks kredi notunuzu öğrenebilmek amacı ile internet şubesindeki bölümden veya mobil bankacılık uygulamasından yararlanabilirsiniz. Kredi masrafı olarak kredi tahsis ücteri olan kredi tutarının %0,5’i ve hayat sigortası primi kredi masrafını oluşturmaktadır.

Ing Bank Kişiye Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Kişiye özel kredi faiz oranı fırsatı sunan İng kredi başvurusu yapabilmek için Ing bak resmi sayfasında yer alan ihtiyaç kredisi başvuru butonundan, en yakın Ing bank şubelerinden, Ing internet bankacılığı, Ing bankamatiklerinden, telefon bankacılığı ya da Ing mobil uygulamasından yararlanabilirsiniz. Kredi başvurunuz hızlı bir biçimde değerlendirilerek olumsuz bir durum olmaması halinde kredi hızlı bir biçimde onaylanır. 20.000 TL ’ye kadar yapacağınız başvurularda şubeye gitmek zorunda kalmadan hesabınıza kredi tutarınız aktarılacaktır. 20.000 TL’i aşan kredi tutrlarınız için şubeye gidrek talep ettiğiniz vade seçenekleri ile kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredi kullanımı için aylık gelirinizi gösteren maaş bordrosu, bazı durumlarda görev yeri belgesi ve nüfus cüzdanı/kimlik kartı gibi belgeler talep edilebilmektedir. Kredi kullanımınız sonrası geri ödeyeceğiniz tutar, geri ödeyeceğiniz vade sayısı, faizli ödenecek tutarın ve kredi kullanım faiz oranının yer aldığı geri ödeme tablosu size sunulmaktadır. Kredi geri ödemeleri kredi kullanım gününüzünden itibaren 30 gün içerisinde başlatılmaktadır.

Ing Bank kredi hesaplama araçları ile kredi kullanmak istediğiniz tutarı ve kredinizi geri ödeyeceğiniz vade sayısını girerek aylık ödeyeceğiniz taksit tutarını hesaplayabilirsiniz. Kişiye özel faizler ve talep ettiğiniz vade seçenekleri ile acil nakit ihtiyaçlarınızı bekletmeden karşılayabilirsiniz.

Eğer sizin de yukarıda anlattığımız türden bir kredi ile nakit ihtiyaçlarınızı giderip rahata kavuşmaya ihtiyacınız varsa, siz de bir ING Bank şubesine uğrayarak veya telefon ve internet bankacılığı hizmetlerinden faydalanarak konu ile ilgili daha detaylı bilgi alabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir