Ing Bank’ Tan Kişiye Özel Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi

Bireysel ihtiyaç kredileri hayatımıza girdiği günden beri birçok yönden hayatımızı kolaylaştırmıştır. Ancak krediyi kullanacak kesim, artık bireysel ihtiyaç kredileri ile ilgili daha da bilinçlendiğinden dolayı, bir kişi bir bankadan eğer kredi çekecekse, o bankadan kendisine özel ayrıcalık beklemektedir. Düşüncesinde de haklıdır. Sonuçta, bir bankadan kredi kullanacağız, ancak diğer bankadan ayrıcalıklı bir tarafı yoksa eğer, neden o bankayı tercih edelim ki? Mantık çok doğru tabi ki. bu düşünce bankalar için de çözüm kapısı bekleyen sorun haline gelmiştir ve bankalar bu gibi durumlar için kampanyalar araştırmaya başlamıştır. Bugüne kadar herkes için, her kredi tutarı için aynı faiz oranı istemenin yerini nasıl birer çözümün alacağı bankalardan kredi kullanan kişiler için merak konusu olmuştur.

Ing Bank’ Tan Kişiye Özel, Bana Özel Kredi!

ING Bank, kendi açısından bu duruma son noktayı koymuştur. Diğer bankalardan farklı olarak, kişiye özel faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyası birçok kişi için çoktan tercih nedeni olmaya başlamıştır bile, çünkü bu gibi kampanyalar kişiyi daha uygun seçeneklere yöneltmekle kalmayıp, kişiye kendisini de özel hissettirmektedir. İNG Bank bilinenin aksine, herkes için aynı faiz oranı değil de kişiye özel faiz oranı belirlemiştir. Kişiye özel faiz oranlı ING Bank ihtiyaç kredisi hesaplama şu şekilde yapılır; findeks kredi notu 1850 ve üstünde olan kişiler için % 1.09 faiz oranı ile, findeks kredi notu 1800 ve 1849 arasında olan kişiler için % 1.29 faiz oranı ile, findeks kredi notu 1750 ve 1799 arasında olan kişiler için % 1.34 faiz oranı ile, findeks kredi notu 1700 ve 1749 arasında olan kişiler için % 1.39 faiz oranı ile, findeks kredi notu 1600 ve 1699 arasında olan kişiler için % 1.44 faiz oranı ile hesaplanmıştır.

ING BanK’ ın kişiye özel faiz oranlı ihtiyaç kredilerinde vade seçeneği 3 ile 48 ay arasında değişmekte olup ödeme koşullarınıza en uygun seçenekteki krediyi kulanabilirsiniz. Ödeme koşullarınıza en uygun olan kredi vadesini seçebilmek için dilerseniz bankanın resmi web sitesinden ING Bank kredi hesaplama butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Ancak sistemden hesapladığınız kredinin faiz oranı ile sizin findeks notunuza uyan kredi faiz oranı aynı olmayabilir, o durumda temsili olarak hesaplamanızda fayda vardır. Sizin için en uygun kredi faiz oranını öğrenebilmek için ING Bank şubelerinden ya da telefon bankacılığından destek alabilirsiniz.

ING Bank kredi başvurusu cepten, şubeden veya internet bankacılığı yolu ile yapılmakta olup, krediniz onaylandığı takdirde paranız anında hesabınıza aktarılmaktadır. Böylelikle ING Bank şubeye gitmenize gerek kalmadan da paranızı kullanabilmee imkanı sağlamaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken, başvurunuzu gerçekleştirip, bankadan onay cevabını beklemek olacaktır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir