İng Bankası Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bankaların yükselen yıldızı İng Bank, yine müşterilerinin yanında olmaya, onlara desteklemeye devam ediyor. Yükselen yaşam koşulları, artan döviz kurlarına bağlı olarak pahalılaşan yaşam koşullarının en büyük kurtarıcısı krediler. Evlilikten, ev ve konut kredisine, araç kredisinden tüketicisi kredisine kadar birçok kredi çeşidi mevcut durumdadır artık. Müşterilerin en çok rağbet ettiği kredi çeşidi ise ihtiyaç kredisidir. Tüm bankaların bünyesinde barındırdığı bir kredi çeşidi olan ihtiyaç kredisi, vade farkı, faiz oranı derken her bankada farklılık gösterebilen bir kredi çeşididir ihtiyaç kredisi. Müşterilerine yardımcı olabilmek adına İng Bank, ihtiyaç kredisine yeni bir soluk getiriyor.

Peki, İng bank ihtiyaç kredisi nedir?

Yüksek tutarlı bir ihtiyaç kredisi olduğundan dolayı İng bank ihtiyaç kredisi, diğer banka ihtiyaç kredilerinin arasından göze çarpmaktadır. Limit olarak nitelendirebileceğimiz 25.000 TL üzeri tüm ihtiyaçlarınızı düşük bir faiz oranıyla karşılayabilmeyi vaat ediyor İng Bank. İng Bank, tüm ihtiyaçlarınıza karşılık vererek hayallerinize bir basamak daha kolay ulaşabilmeniz adın %1,29 gibi düşük bir faiz oranı sunuyor müşterilerine.

İng Bank ihtiyaç kredisinin başvuru şartları neler?

İhtiyaçlarınız dâhilinde çekebileceğiniz en az kredi tutarı 25.000 TL ve en yüksek çekilebilecek ihtiyaç kredisi tutarı ise 100.000 TL’dir.

25.000 TL ile 50.000 TL arasında kullanmış olduğunuz nakit tutara %1,24 oranında bir faizi ve 50.000 TL ve üzeri kullanmış olduğunuz ihtiyaç kredisine %1,29 şeklinde bir faiz oranı mevcuttur.

İhtiyaç kredisi vadeleri ise 3 ay ile 48 ay arasındadır.

Kullanmış olduğunuz kredi tutarı anaparanızın %0,5’ini geçmemektedir.

Kullanmış olduğunuz krediden sigorta masrafları da tahsis edilir. Bu sigorta müşterinin çekmiş olduğu kredi rakamına ve müşteri yaşına bağlı olarak değişmektedir.

Peki, müşteri bu ihtiyaç kredisini nasıl hesaplayabilmektedir?

Müşterinin ödemesi gereken tutarı ve faiz oranını tam kavrayabilmesi adına İng bank ihtiyaç kredisi hesaplama şeklinde bir yol bulunmaktadır. Müşteri, İng bankın kendi sayfasına girerek yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi sayfasından çekmiş ya da çekecek olduğu ihtiyaç kredisinin maliyet tablosuna bakarak kredi tutarına bağlı olarak değişen faiz oranı, kredi vadesine bakarak ödeme planını oluşturabilmektedir.

İng İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurabilirim?

Gelişen dünyada çağa ayak uyduran yenilikçi bankalardan biri olan İng bank kredi başvurusu cepten veya İng bank şubelerinden yapılabilmektedir. Dilerseniz İng bankın resmi internet sayfasından ihtiyaç kredisi sayfasına girip Hemen Başvur butonuna tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. İnternetten başvuru yapmak isteyen müşterilerin TC. Kimlik numaralarını, doğum tarihlerini, cep telefonlarını ve cep telefonlarına gelen doğrulama kodları ile başvuru yapabilirler. Tamamen yüksek güvenirlik içinde olan bu sistemde müşterilerin hiçbir bilgisi 3. Kişiler tarafından bilinmemektedir.

Hayallerinize bir adımda daha atmak, ihtiyaçlarını giderebilmek aslında bir tık kadar yakınınızda. Kafanızdaki her türlü soruya cevap bulmak adına dilerseniz çağrı merkezlerine arama yapabilir veya İng bank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir