Ing Kredi Kartı Seçenekleri Ve Avantajları

Bankaların farklı kampanyalar oluşturmasıyla ve bireylerin de kredi kartlarına olan ilgisinin artması ile birlikte farklı kredi kartı seçenekleri oluşmuş durumdadır. Bu bankalardan bir tanesi olan Ing Bank’ta bireylerin isteklerine hitap edebilmek adına avantajlı kredi kartı seçeneklerini her geçen gün arttırmaktadır. Ing Bank’tan kart almak isteyen ancak kampanyalı da olsun diye düşünen bireyler adına farklı kredi kartları bulunduğu gibi aynı zamanda bankanın vadeli ve vadesiz olmak üzere turuncu kartları da bulunmaktadır.

Kullandıkça ve harcadıkça bonus özellikleri bulunan Ing Bank Bonus card, bireyler arasında oldukça popüler bir ürün olmak ile birlikte farklı markalarla zaman zaman anlaşma sağlıyor olması nedeniyle de tercih edilmektedir.

Diğer bonus card’lar gibi bireylerin alışverişlerinden ve taksitlendirmelerinden bonus elde ettikleri kredi kartı aynı zamanda destek nakit avans ve taksitli avans seçenekleri ile de ihtiyacı olan bireylerin nakit sorununu gidermek üzere tasarlanmış durumdadır. Kart kullanımına ve bireylerin gelirlerine göre premium ve platinum seçeneklerinin de yer aldığı bonus card, kiralık kasa ya da özel faiz seçeneklerini de kullanıcılarına sunmaktadır. Ing bank’tan kredi kartı almak isteyen bireyler adına bonus card’ın bireyin gelirine göre farklı alternatifleri bulunmaktadır.

Ing bank’ın en avantajlı kartlarından bir tanesi de Pegasus plus kart olarak bilinmektedir. Pegasus ile anlaşmalı olarak hizmet veren kart, sürekli uçan ve seyahat eden bireylere uçuşlarında ekstra özel puanlar sağlamak ile birlikte bonus seçenekleri ile de normal kredi kartı işlevi görmektedir. Üstelik Pegasus ile seyahat etmeyen farklı bir marka ile uçak seyahati gerçekleştiren kullanıcıları adına %0,2 uçuş puanı da bireylere sağlanmaktadır. Hem uçuş kartı olmasını hem de bonus özellikli bir kredi kartı olmasını isteyen bireyler adına son derece avantajlı bir kart olan Pegasus Plus, yıllık kart aidati almıyor olması nedeniyle de bireylerin beğenisini kazanmaktadır. Kredi kartı seçenekleri içerisinde Ing Bank ürünleri, son derece avantajlıdır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir