İngbank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaçlar devir değiştikçe azalması gerekirken artıyor. Üstelik teknolojinin gelişmesine göre de değişebiliyor. Ve bu ihtiyaçlar, büyük maliyetler doğurabiliyor. Öyle ki bir araba almak bile problem haline gelebiliyor. Vergileri, sigortası, bakımı, satın alma ücreti, ehliyet alınana kadar ödenen ücretler vs. derken bütün masrafları gözden geçirdiğinizde koca bir servete mal olduğunu görüyorsunuz. Sizlere bu konuda destek olabilecek, çözüm sunabilecek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bankalar elbette oldukça fazla. Neredeyse günde bir banka açılır oldu artık. Ve sizler de bu destek bankalardan en güvenilir, en sağlam ve en çok sizi düşünenle çalışmak istiyorsunuz doğal olarak. Fakat artık düşünmenize gerek kalmadan sizler de üstün hizmetlerden faydalanacağınız bir bankayla çalışabileceksiniz ve üzerinizdeki maddi yükünüzü atabileceğiniz fırsatlarla kim bilir, belki de hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

2015 itibariyle bankalar arasında yepyeni bir rekabet baş gösterdi: Faiz oranlarını düşürme yarışı. %2’yi ya da 3’ü bulan faiz oranları o kadar büyük bir düşüş yaşadı ki, 50.000 TL’lik bir kredinin bile faiz oranı %1,21’lere kadar düşebiliyor artık. Elbette bu hesaplama bankalara, verdikleri geri ödeme vadelerine, çekeceğiniz kredi miktarına göre değişmekte. Örneğin İngbank kredi hesaplama sisteminde ayrıca Findeks kredi notunuzun 1800 üstü olması halinde, faiz oranları sizler için kredi notunuz göz önünde bulundurularak düşürülür ve daha uygun geri ödeme seçenekleri olarak sizlere sunulur. Bunu sadece kaliteli bir banka olan İngbank yapabilir.

Herkesin bildiği üzere bankalar artık devrim yaratan dijital bankacılık şeklinde hizmet vermeye başladı. En büyük örneklerini de reklamlardan görmekteyiz zaten. Bankaların hizmet anlayışındaki bu gelişmelerin ortak amacı; müşteriyi yormadan ihtiyaçlarına cevap vermek. Ve neredeyse günümüzün bütün bankaları sizleri bu hizmetle tanıştırmak ve yararlanmanızı sağlamak amacıyla çalışıyor. Bu bankalar kervanına İngbank da katıldı. Bu sayede sizler cepten de kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Böylece banka şubelerine kadar yorulmak zorunda kalmadan, işlemlerinizi jet hızıyla yapabiliyorsunuz.

İngbank kredi başvurusu cepten yapabilmek için dilerseniz İNG Mobil bankacılık uygulamasını indirin. Ana sayfada zaten yeni ve cebinize uygun faizli krediler görüntülenir. Bireysel ihtiyaç kredileri bölümünde bu kredilerden yararlanabilirsiniz.

Aynı zamanda www.ingbank.com.tr internet adresine girdikten sonra, yine ana sayfada çıkan zengin kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Veya ihtiyaç kredi hesaplama uygulamasını kullanacak ihtiyacınıza uygun krediyi, cebinize uygun geri ödeme faiziyle birlikte alabilirsiniz. Üstelik sitede de görüntüleyebildiğiniz üzere herhangi bir evrakla uğraşmanıza gerek kalmayacaktır. Sadece eğer banka müşterisi değilseniz, hesap oluşturmak amacıyla size en yakın İngbank şubesine uğramanız gerekir. Bu şekilde paranız hesabınıza yatar ve dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Bunların yerine isterseniz sms yoluyla da bu kredilerden faydalanabilirsiniz. Bu kredi alma yolu şimdilik genellikle KOBİ kredileri için kullanılmakta. KOBİ yazıp boşluk bırakın, T.C. KİMLİK NUMARANIZI yazdıktan sonra 2205’e sms atmanız gerekmekte. İşte İngbank’tan kredi almak bu kadar kolay…

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir