ING’den 199 TL’den Başlayan Taksitlerle İhtiyaç Kredisi

Günümüzde bireylerin her ne kadar belirli bir geliri olsa da giderleri her geçen gün artmakta ve artan talepler doğrultusunda da gelirler giderleri karşılayamamaya başlamaktadır. Bu noktada bireylerin öncelikli olarak giderlerini toplayabilmeleri ve maddi açıklarını kapatabilmeleri adına çeşitli bankalar tarafından ihtiyaç kredileri oluşturulmaktadır. Bu noktada diğer bankalara oranla daha avantajlı ihtiyaç kredisi oluşturan İng Bank ortaya çıkmaktadır. İng ihtiyaç kredisi noktasında birbirinden farklı avantajlar sağlamak ile birlikte ödeme planında da en esnek ödeme seçeneğini oluşturarak bireylerin maddi açıdan zorlanmalarını engellemektedir.

25 Bine Kadar Kredi İmkanı

İng bankasının bireylere sağladığı kredi avantajlarının en yüksek fiyatı 25 bin tl olarak belirtilmektedir. İhtiyaç kredisi almak isteyen bireyler adına 200 tl’den 25 bin’e kadar birbirinden farklı tutarlarda ihtiyaç kredisi alabilme imkanı oluşturan İng bankası, bu sayede tüm bireylerin ihtiyaçlarına hitap etmeyi başarmaktadır.

Diğer bankalara oran ile 200 lira bile kredi tutarı sağlayan İng bankası, bu sayede bireylerin yüksek tutarlarda kredi çekerek boşuna faiz ödemelerinin de önüne geçmektedir. Aynı zamanda düşük faiz oranları da oluşturan banka, günümüzde ihtiyaç kredisi denildiğinde en düşük faiz oranlarını oluşturan bir banka olarak dikkat çekmektedir. Faiz oranları %1.20 ve üzeri olarak belirlenen bankada, piyasa koşulları dikkate alındığında tüm krediler, hesaplı olarak sağlanmaktadır.

48 Ay Vade Seçeneği

İng bank ihtiyaç kredisi kapsamında 200 tl’den itibaren ihtiyaç kredisi avantajlarında vade seçeneği 48 ay olarak belirlenmektedir. Uzun bir vade seçeneğinin oluşturulmasının en önemli sebeplerinin arasında, bireylerin rahat ödeme planı oluşturabiliyor olmaları yer almaktadır. bu noktada oluşturduğu 25 bin liraya kadar kredi seçeneklerinde, kullanıcıların ödeme planlarının yanı sıra aynı zamanda faiz oranları adına da zarar görmemeleri için vade seçeneği uzun tutulmaktadır. Anlık krediye ihtiyaç duyan, bir problemi ya da acil bir durumu çıkan tüm bireylerin başvurabileceği ihtiyaç kredisi çeşitlerinde, her bireyin çektiği kredi tutarı oranında birbirinden farklı olarak ödeme planı seçenekleri oluşturulmaktadır.

Bağlantı Kredi Notuna Göre İhtiyaç Kredisi

İng bank tarafından oluşturulan ihtiyaç kredisi imkanlarında, bireylere kredi notlarına göre kredi tutarı avantajı sağlanmaktadır. Kredi notunun günümüzde ne kadar önemli olduğunu bilmeyen yoktur. Bankalarda yapılan tüm işlemlerde geçerli olan ve bireylerin tüm bankacılık işlemlerini etkileyen kredi tutarı oranları İng bank tarafından dikkate alınmakta ve bireyin kredi notu yüksekliğine göre kredi alabilmesine izin verilmektedir. İng bank kredi başvurusu yapmak isteyen bireylerin en yakın İng şubesine gitmelerinin yanı sıra internet üzerindenden başvuru seçenekleri bulunmaktadır. bireylerin detaylı bilgi alabilmeleri adına internet sitelerinde, kredilere dair tüm açıklamalara yer verilmektedir. Bu noktada bireylerin bütçe planlamalarını oluşturduktan sonra faiz oranlarını hesaplayarak başvuru talebinde bulunmaları faydalı olacaktır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir