ING’den 5 Dakikada Onaylı Kredi Nasıl Alınır?

ING Bank, Bankacılık sektöründe bir yenilik ile daha müşterilerinin karşısına çıkıyor. ING Bank  tarafından sunulan yeni bir hizmet ile internet üzerinden kredi başvurusu yapan  kişiler  için başvuru değerlendirilip onaylama sürecini beş dakika gibi kısa bir zamana düşürerek acil şekilde nakit ihtiyacı olan kişilere hızlı bir çözüm sunuyor.

Yakın geçmişte kredi başvurusu yapan kişilere Kredi Kayıt Bürosu’nda yer alan skor ona göre ( kredi notu)  faiz uygulaması getirerek Türk bankacılık sektöründe çığır açan ve yeni bir dönemi başlatan ING Bank, aktif olarak düzenlediği ing bank ihtiyaç kredisi kampanyası ile acil olarak nakit ihtiyacı bulma ihtiyaç sahiplerine pratik bir yoldan çözüm sunuyor. ING Bank kendi resmi web sitesi üzerinden  pratik bir şekilde kredi talebi için başvuru yapılmasının ardından 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde  başvuruda bulunmuş olduğunuz  ihtiyaç kredisinin cevabını  başvuru esnasında kullanmış olduğunuz cep telefonu numaranıza SMS olarak bildiriyor.

İng Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Kredi Kayıt Bürosu’ndaki skorunuza göre ayda yüzde 1.09 gibi uygun bir faiz oranı ile ing bank ihtiyaç kredisi hesaplama ve başvuru yapma hakkına sahip olduğunuz ihtiyaç kredisi için ING Bank’ın sunmuş olduğu bu avantajlı koşullar sayesinde kullanılan kredi 48 aya kadar uzanan vade seçeneği ile taksitlendirme seçeneğine imkan sağlıyor. Türkiye’nin en fazla kredi veren bankalar arasında her zaman 2 sıralarında olan ING Bank,  düzenlemiş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyaları ile çok acil bir şekilde nakit ihtiyacı olan kişilere hızlı ve pratik bir şekilde çözümler üretebiliyor. 5 dakika içerisinde sonuçlanan bu hızlı ihtiyaç kredisi imkanı sayesinde birçok kişi tarafından kullanılan bu kredi büyük ilgi görüyor.

ATM’den ve Migros’tan Kredi Başvurusu

Eğer acil olarak dakika sıkıştığınız zaman  dışarıda veya internetin olmadığı bir yerdeyseniz Hiç dert etmenize gerek yok. Yapmış olduğu bankacılık faaliyetleri ve düzenlemiş olduğu kampanyalarıyla müşterilerinin gönlünde taht kuran ING Bank,  bankacılık sektörüne getirmiş olduğu çığır açan yeniliklerine bir yenisini daha eklemiş bulunuyor. Bulunduğunuz yerde internet bulunmaması halinde size en yakın ING Bank ATM‘sine giderek basit ve kolay bir şekilde ATM vasıtası ile ihtiyaç kredisi için başvuru yapmanız mümkün.

Ayrıca  Migros alışveriş merkezlerinde yer almakta olan ING Bank görevleri aracılığıyla cep telefonunuzdan SMS göndermek suretiyle kredi başvurusu yapmanız mümkün olmaktadır. Aklımıza takılan sorular ve talep ettiğiniz kredi için geri ödeme koşulları ve ing bank kredi hesaplama seçenekleri hakkında bilgi almak için ING Bank görevleri, müşteri hizmetleri temsilcileri ve şubelerimiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz.  Acil nakit ihtiyacınız ile ilgili sıkıntı yaşamdan Hızlı, basit ve pratik bir şekilde ING Bank internet sitesinde yer alan kredi kategorilerinden birine başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir