İng’den 5 Dakikada Onaylı Kredi

Ekonomik hayatın bir parçası olarak herkes hiç ummadığı anda acil olarak bir finansman ihtiyacı duyabilir. Bu duruma evlilik, eğitim, tatil, ticari hayatın gereklilikleri, sağlık ve daha birçok faktör neden olabilir. Finansal ihtiyaçlarımızı karşılamak için ise bugün çok sayıda banka hizmet vermektedir. Elimizdeki nakdi saklayabileceğimiz, birikim için yatırabileceğimiz ve kredi alabilmek için faydalanabileceğimiz bankalardan, bu anlamda finansal destek almak istediğimizde kredi başvurusunda bulunuruz. Son yıllarda gelişen teknoloji ve internet imkanları sayesinde artık bankalar da sundukları bu tarz hizmetleri saniyeler içerisinde elde edebilmemiz için sanal yöntemleri kullanmaktadır.

Herhangi bir para transferi, para dönüştürme işlemi, yatırım işlemi ve kredi talep etme işlemlerimizi internet bankacılığı hizmetleri aracılığı ile saniyeler içerisinde gerçekleştirip sonuç alabilmekteyiz. Özellikle acil nakit ihtiyaçlarımızda, nakit elde edebilmek için bankalardan internet üzerinden kredi talep edebilmekteyiz. Teknoloji çağının bu anlamda insanlara en önemli katkılarından birisi de bu nedenlerle, bankacılık sektörünün internete taşınmasıdır. Pek tabii ki çift taraflı faydası bulunan bu işlemde hem tüketiciler anında nakit ihtiyaçlarını karşılamakta hem de bankalar müşteri kazanmaktadır. Zira son yıllarda BDDK düzenlemeleri sonrasında bankalar arasındaki müşteri kazanma yarışı ciddi bir boyuta ulaşmıştır ve internet bankacılığı ile hızlı hizmet sunma vaadi bu anlamda bankaların kullandığı önemli bir silah haline gelmiştir.

DEVİR İNTERNETTEN KREDİ DEVRİ

Acil olarak finansmana ihtiyaç duyduğumuzda anında kredi edinebilmek için bankaların resmi web sitelerini ziyaret ederek veya akıllı telefonlarımıza mobil aplikasyonlarını indirerek bu işlemi gerçekleştirebilmekteyiz. Bu anlamda en hızlı kredi veren bankalar internetten kredi talebinizi aldıktan çok kısa bir süre sonra size geri dönüş sağlayarak, kredinizi hesabınıza tahsis etmektedir.

INGBANK’TAN 5 DAKİKADA KREDİ

ING Bank, kredi talebine en hızlı yanıt veren bankalardan birisi olarak internet bankacılığı sistemi aracılığı ile başvurunuzu anında alarak, kredi onayınızı 5 dakika içerisinde vermektedir. Eğer sizde ING Bank’tan kredi almak istiyorsanız ING bankası kredi başvurusu bankanın resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Kredi hesaplama işlemine göre ING Bank’ın ihtiyaç kredisini değerlendirecek olursak;

ING Bank’tan alacağınız 48 ay vadeli, 10.000 TL ihtiyaç kredisi için %1.39 faiz oranı uygulanmaktadır. Alacağınız bu kredi için ING Bank’a 50,00 TL kredi tahsis ücreti ödersiniz ve aylık taksit ödemeniz ise 304 TL olarak gerçekleşir. Bankaya vade sonunda ödeyeceğiniz toplam tutar ise 14.610,72 TL olarak gerçekleşecektir.

Bankanın müşterilerine sunduğu krediye uygulanan faiz oranı %1.09 ile %1.59 arasında değişiklik göstermektedir. Bu ihtiyaç kredisi kapsamında uygulanan vadeler ise 3 ile 48 ay arasında değişmektedir. Zira %1.09 faiz oranı uygulanan 48 ay vadeli 10.000 TL kredi için sigorta tahsis ücreti katılmaksızın vade sonunda ödenecek toplam tutar ise 13.528,72 TL olacaktır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir